ضرورت تخصیص اعتبار برای بیابان زدایی در استان های تهران، البرز و قزوین

به گزارش ایرنا، خداکرم جلالی در جلسه مربوط به پروژه کنار گذر جنوبی آزادراه که عصر دوشنبه در محل قرارگاه خاتم الانبیا برگزار شد، با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی برای امنیت اکولوژی در اهداف کلان کشور افزود: توجه به این امر در برنامه ریزی های اداره کشور و مدیریت سرزمین بسیار مهم است.
جلالی گفت: اگر 3 استاندار با تعامل در این رابطه گام بردارند، سازمان جنگل ها و مراتع نیز مساعدت ویژه ای برای تحقق اهداف خواهد داشت.
وی افزود: یکی از مهمترین عوامل بیابان زایی در دنیا چرای بی رویه دام است از این رو باید ساماندهی این معضل در کشور نیز مورد توجه قرار گیرد.
این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خاص البرز و پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولان استانی، اعتبارات البرز در خصوص این بخش برای سال 96 حدود 3 برابر شده و از 3 و نیم میلیارد سال گذشته به 9 و نیم میلیارد رسیده است.
1535/6155خبرنگار:حکیمه کشاورز**انتشار دهنده:داریوش غفاری

منابع مطلع اعلام کردند حزب الله در بحران روابط کشورهای عربی مداخله نکرده و نمی‌کند واکنش راکیتیچ به جدایی انریکه از بارسلونا اردوغان: براي "سپر فرات" جديد آماده‌ايم! احتمال تاراج آثار باستاني ايران درآمريکا براي پرداخت غرامت اعتراض وزير کشور پاکستان به اقدام آمريکا دعواي قطر و عربستان در واشنگتن تقدیر رهبر انقلاب از تلاش‌های ستاد دیه سعیدی: آتش به اختیاری یعنی اینکه مسئولیت‌هایمان را درست انجام دهیم رایزنی دو روزه ظریف با مقامات آلمان برنامه ششم فرصتی برای توسعه روابط اقتصادی با کره جنوبی فراهم آورده است سعودي ها بدنبال راه انداختن جنگ محدود دريايي با ايران هستند/ ماموريت بن سلمان باز کردن پاي آمريکا به تنگه هرمز است روحاني فرا رسيدن روز ملي ماداگاسکار را تبريک گفت

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا