وزیر نیرو خبر داد احداث 3 نیروگاه در سیستان و بلوچستان/ کاهش تعرفه برق استان کافی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حمید چیت‌چیان عصر امروز در نشست با مدیران زیرمجموعه وزارت نیرو در سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: پس از بازدیدی که اخیرا از سیستان و بلوچستان داشتیم، جلسه تجدید نظر در تعرفه برق سیستان و بلوچستان برگزار و مقرر شد تعرفه برق این منطقه کاهش یابد اگر چه اقدام خوبی است اما کافی نیست.

وزیر نیرو افزود: برای برطرف کردن مشکلات این استان در بخش وزارت نیرو، تصمیمات خوبی داشتیم دو سرمایه‌گذار خارجی آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در زاهدان را دارند.

این مسؤول ادامه داد: اما این سرمایه‌گذاران با برنامه عملیاتی که در دست انجام دارند، نمی‌توانند به این زودی مشکل جدی منطقه سیستان را برطرف کنند بنابراین تصمیم گرفته شد یک نیروگاه برق با سرمایه‌گذاری دولت در این منطقه احداث شود.

وی گفت: همچنین نیروگاه بخار ایرانشهر و چابهار نیز باید احداث شود، 21 سرمایه‌گذار بخش خصوصی مجوز احداث نیروگاه بادی در بخش میل نادر را دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام/ن

کلیدواژه:

سیستان و بلوچستان

تبریک اینستاگرامی علی دایی به شاگردانش غار یخی چما؛ گردشگری زمستانی در چله تابستان + فیلم اجرای طرح پژوهش و پایش مجدد ۲۲هزار اثر تاریخی 8 کشته و زخمی بر اثر واژگونی پژو پارس واکنش حزب الله به حملات بارسلونا نویسنده ها در زندگی اش رژه می روند مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک نگاه +اینفوگرافیک سازمان ملل از قاتل اسم نبرد، اما نوشت: کودکان يمن کشتار مي شوند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا