وزیر نیرو خبر داد احداث 3 نیروگاه در سیستان و بلوچستان/ کاهش تعرفه برق استان کافی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، حمید چیت‌چیان عصر امروز در نشست با مدیران زیرمجموعه وزارت نیرو در سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: پس از بازدیدی که اخیرا از سیستان و بلوچستان داشتیم، جلسه تجدید نظر در تعرفه برق سیستان و بلوچستان برگزار و مقرر شد تعرفه برق این منطقه کاهش یابد اگر چه اقدام خوبی است اما کافی نیست.

وزیر نیرو افزود: برای برطرف کردن مشکلات این استان در بخش وزارت نیرو، تصمیمات خوبی داشتیم دو سرمایه‌گذار خارجی آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در زاهدان را دارند.

این مسؤول ادامه داد: اما این سرمایه‌گذاران با برنامه عملیاتی که در دست انجام دارند، نمی‌توانند به این زودی مشکل جدی منطقه سیستان را برطرف کنند بنابراین تصمیم گرفته شد یک نیروگاه برق با سرمایه‌گذاری دولت در این منطقه احداث شود.

وی گفت: همچنین نیروگاه بخار ایرانشهر و چابهار نیز باید احداث شود، 21 سرمایه‌گذار بخش خصوصی مجوز احداث نیروگاه بادی در بخش میل نادر را دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام/ن

کلیدواژه:

سیستان و بلوچستان

سامانه «سقا» برای دریافت مجوز خروج از کشور دانشجویان آغاز به کار کرد انتقاد ابطحی از کابینه پیر دولت دوازدهم در هشتمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت تفریغ بودجه شهرداری رشت مورد بررسی قرار گرفت نقشه گوگل به سیارات و قمرهای منظومه شمسی رسید دولت حذف یارانه نقدی را به ما بسپارد دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول تلاش مدیران استقلال برای بازگشت قائدی قبل از دربی فاینانس‌ها تنها با یک برگ تضمین وزیر اقتصاد اخذ می‌شود/ 25 میلیارد دلار خط فاینانس جذب شده در کشور جذب شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا