مشتری سایت «دیوار» سارق از آب در آمد

استان‌ها > اصفهان - فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از دستگیری سارقی که تحت عنوان مشتری، یک خودروی تویوتا هایلوکس را سرقت کرده و به فروش رسانده بود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرهنگ رجبعلي مختاري اظهار داشت : در پي شكايت يكي از شهروندان مبني بر اينكه در سايت ديوار اعلام فروش يك خودروي تويوتا هايلوكس خود را كرده بود و فردي ناشناس تحت عنوان مشتري با وي تماس گرفته و پس از روئيت خودرو به بهانه دورزدن و امتحان كردن كيفيت آن متواري شده، بررسي موضوع در دستور كار قرار گرفت.

سرهنگ مختاري با اشاره به اينكه اسناد خودرو نيز داخل خودرو بوده ادامه داد: در بررسي هاي بعمل آمده مشخص سارق ،خودرو را با قولنامه جعلي در يكي از استان هاي جنوبي كشور به فروش رسانده است.

اين مقام انتظامي بيان داشت : ماموران با انجام يكسري اقدمات تخصصي موفق شدند سارق را شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي دستگير كنند.

سرهنگ مختاري از بازگرداندن خودرو به مالک اصلي خبر داد و گفت : در اين خصوص پرونده اي تشكيل شد و سارق جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر در پايان از كليه افرادي كه قصد فروش يا خريد اموال از طريق فضاي مجازي را دارند هشدار داد، حتما قبل از واريز هر گونه وجه به حساب ديگران مورد معامله را روئيت كنيد و معامله خود را حتي الامكان در بنگاه هاي معاملاتي داراي مجوز انجام دهيد و به ظاهر افراد اعتماد نكنيد و پس از دريافت وجه ، اموال خود را در اختيار مشتري قرار دهيد.

48

کلید واژه‌ها : استان اصفهان - سرقت -
استقلال كردستان عراق اختلافات زيادی را به وجود خواهد آورد ترامپ خواستار تکرار یکی از جنایات جنگی تاریخ آمریکا علیه مسلمانان شد درج قیمت کالا در واحدهای صنفی الزامی است بانک مرکزی: در دولت یازدهم 11 میلیارد و 800 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی جذب شد نجات معجزه‌ آسای دختر جوان پس از سقوط نویسنده ها در زندگی اش رژه می روند مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک نگاه +اینفوگرافیک سازمان ملل از قاتل اسم نبرد، اما نوشت: کودکان يمن کشتار مي شوند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا