معدوم سازی ۴۷ تن مواد غذایی فاسد در ماه رمضان/معرفی 120 نفر به دستگاه قضایی

استان‌ها > اصفهان - مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: بیش از ۴۷ تن مواد غذایی فاسد در شبکه توزیع در ماه رمضان امسال در استان اصفهان، کشف و معدوم شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از مرکز بهداشت استان اصفهان مهدی رفیعی اظهار داشت: از اول ماه مبارک رمضان تا روز بیست و چهارم این ماه، ۳۲ هزار و ۶۹۸ مورد بازدید از مراکز حساس مثل واحدهای تولیدی انواع شیرینی‌جات، زولبیا و بامیه، انواع آش و حلیم و خرما و اغذیه فروشی‌هایی که در بعدازظهر و شب‌ها فعالیت خود را آغاز می‌کنند، انجام گرفت.

وی بیان داشت: از ۳۲ هزار و ۶۹۸ بازدید در استان اصفهان، ۳۰۹ مورد منجر به صدور اخطار به خاطر نواقص بحرانی و ۳۹ مورد نواقص غیر بحرانی شده است.

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان تصریح کرد: در جریان این بازدیدها، ۱۲۰ نفر به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی اعلام کرد: ۴۸۶ مورد نمونه برداری از مواد غذایی در ماه مبارک رمضان صورت گرفت و به آزمایشگاه برای تعیین کیفیت مواد غذایی ارسال شده است.

رفیعی گفت: همچنین سه هزار و ۸۸۴ مورد نمونه برداری توسط دستگاه‌های تعیین کیفیت صورت گرفت.

وی از فعالیت ۹۰ اکیپ دو نفره بازرسی خبر داد که از اول ماه مبارک رمضان تاکنون نظارت و بررسی می‌کنند و در ادامه گفت: ۴۷ هزار و ۵۲۹ کیلوگرم مواد غذایی بی کیفیت در این ماه کشف و معدوم شد.

مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت اصفهان به ۳۶۸ مورد شکایت مردمی در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: شکایت از بحث بهداشت مواد غذایی و بهداشت فردی از جمله بیشترین مواد شکایت بوده است.

وی اضافه کرد: در این ماه ۵۴ مورد پلمب داشتیم.

48

کلید واژه‌ها : استان اصفهان -

کلیدواژه:

ماه مبارک رمضان | استان اصفهان | مرکز بهداشت | مواد غذایی

مدارک لازم برای تقدیم درخواست اعاده دادرسی اعلام شد لاوروف: روسیه تلاش زیادی برای همکاری با ناتو کرده است پیش بینی یکهزار پایگاه جمع آوری زکات فطره در البرز خلخال رتبه اول استان اردبیل را در کاهش جرایم کیفری کسب کرد مدیرعامل آب بوشهر: اعتبار کم تخصیصی ساخت سدهای این استان را به تاخیر می اندازد مسکن رویای دست نیافتنی جوانان ایرانی 15سال پس انداز مستمر برای خرید مسکن 60متری تولید نفت کشور به بیش از 3 میلیون بشکه رسید افزایش 24 درصدی طلاق توافقی در خراسان‌جنوبی واکنش خطیب هامبورگ به تأسیس مسجد لیبرال‌ها در برلین آغاز یک پژوهش بنیادین درباره هویت شهرهای جهان اسلام چرا خداوند از ابتدا دین کامل را نازل نکرد؟ واکنش مدیرمسئول روزنامه جوان و هفته نامه منتصب به حدادعادل به شعاردهندگان علیه رئیس‌جمهور

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا