حمله موشکی سپاه پرقدرت ایران از طرف مجموعه حاکمیت و نظام بود

نماینده مردم اردکان یزد و نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه پرقدرت ایران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، از طرف مجموعه حاکمیت و نظام بود. محمدرضا تابش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: دوازدهم ماه مبارک رمضان روز بدی برای مردم ما بود و خاطره بدی برجای گذاشت، مردمی که سال‌ها با مبارزه از دستاوردهای انقلاب خود دفاع کرده بودند نمی‌توانستند شاهد این باشند که یک گروه تکفیری بیاید و در پایتخت، عملیاتی انجام دهد به همین علت مسئولان ما و در رأس آن‌ها مقام معظم رهبری عنوان کردند که این یک ترقه بازی بود و دشمن سیلی محکمی خواهد خورد.
نماینده مردم اردکان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه از طرف مجموعه حاکمیت نظام دست قهرآمیز سپاه از آستین بیرون آمد و دیشب در یک عملیات افتخار آمیز با موشک‌های نقطه زن که از کشورمان هدایت می‌شد توانستیم مواضع گروه داعش تروریستی تکفیری را در دیرالزور مورد اصابت و حمله قرار بدهیم.
تابش افزود: افتخار دیگر برای ما زمانی بود که همان موقعی که اهداف مورد اصابت موشک قرار می‌گرفت، هواپیماهای بدون سرنشین ما توانستند فیلم برداری کنند و این موفقیت را به ثبت برسانند این‌ها همه از عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی و درس عبرتی است برای تروریست‌های تکفیری و قدرت‌های استکباری که آن‌ها را هدایت و حمایت می‌کنند.
نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی و دنباله‌ها و عقبه‌های آن که همواره ژست دموکراتیک بودن می‌گیرند و خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند، در واقع بویی از دموکراسی نبرده اند و همیشه از تروریست‌های تکفیری حمایت می‌کنند.
وی با بیان اینکه ملت ایران در دفاع از منافع ملی و امنیت ملی اش با هیچ کس شوخی ندارد و همه احزاب و جناح‌ها متعهد و یکپارچه در جهت ارتقاء منافع ملی به دفاع از امنیت کشور ایستاده اند گفت: بنده از مجموع تدابیری که انجام شد قدردانی و تشکر می‌کنم و انشاء الله این اقدام خوب سپاه بازدارنده باشد و درس عبرتی شود تا آن‌ها دیگر با دُم شیر بازی نکنند.
تابش افزود: این گروه‌های تروریستی و تکفیری و دنباله‌های ضعیف آن‌ها بدانند که بسیار آسیب پذیر خواهند بود و همه منطقه و اهداف راهبردی آن‌ها مورد تهاجم قرار خواهد گرفت کما اینکه شنیدیم که یکی از فرماندهان سپاه گفت، اینجا رُم و یا پاریس نیست که گروه‌های تروریستی بیایند و تروری کنند و دولتهایشان منفعل باشند.
وی تأکید کرد: ما با توجه به آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی بر معیار‌ها و ارزش هایمان پا برجا هستیم و به هر تهدیدی پاسخ می‌دهیم، ملت یکپارچه و متحد برای دفاع از ارزش‌ها و آرمانهایشان ایستاده‌اند.
تابش همچنین گفت: انقلاب ما انقلاب کلام بود ما با منطق، گفتگو و عقلانیت راهبردهای انقلاب اسلامی را پیش بردیم و بذر انقلاب را در میان ملت‌ها افشاندیم و تا تعدی و تجاوزی به ما نشده بود ما قصد تعدی و تجاوز به کشوری نداشتیم.
وی افزود: برجام با تلاش دیپلمات‌های ما، هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، وحدت میان قوا و همراهی ملت به نتیجه رسید و دستاوردهای خوبی را در عرصه عمل داشت، اما هر وقت منافع ملی و امنیت ما به مخاطره بیافتد ملت شریف ایران از خود دفاع می‌کند.
ارائه اصلاحیه ثبت‌سفارش واردات خودرو به هیات دولت دردسر 680 میلیونی برای تراکتورسازی/ گزارش لژیونر ایرانی به AFC +عکس بازداشت سارق اماکن دولتی / کشف ۶ کیلوگرم گل اخراج آقای دوربینی توسط قرائتی جزئیات عملیات رعد ۳ در پایتخت ورود سامانه بارشي و کاهش محسوس دما در کشور/ کاهش 5 درجه‌اي دما و وزش باد شديد در تهران تقصیر آقای قرائتی نیست؛ تقصیر ماست! دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا