حمله موشکی سپاه پرقدرت ایران از طرف مجموعه حاکمیت و نظام بود

نماینده مردم اردکان یزد و نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه پرقدرت ایران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، از طرف مجموعه حاکمیت و نظام بود. محمدرضا تابش در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: دوازدهم ماه مبارک رمضان روز بدی برای مردم ما بود و خاطره بدی برجای گذاشت، مردمی که سال‌ها با مبارزه از دستاوردهای انقلاب خود دفاع کرده بودند نمی‌توانستند شاهد این باشند که یک گروه تکفیری بیاید و در پایتخت، عملیاتی انجام دهد به همین علت مسئولان ما و در رأس آن‌ها مقام معظم رهبری عنوان کردند که این یک ترقه بازی بود و دشمن سیلی محکمی خواهد خورد.
نماینده مردم اردکان یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه از طرف مجموعه حاکمیت نظام دست قهرآمیز سپاه از آستین بیرون آمد و دیشب در یک عملیات افتخار آمیز با موشک‌های نقطه زن که از کشورمان هدایت می‌شد توانستیم مواضع گروه داعش تروریستی تکفیری را در دیرالزور مورد اصابت و حمله قرار بدهیم.
تابش افزود: افتخار دیگر برای ما زمانی بود که همان موقعی که اهداف مورد اصابت موشک قرار می‌گرفت، هواپیماهای بدون سرنشین ما توانستند فیلم برداری کنند و این موفقیت را به ثبت برسانند این‌ها همه از عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی و درس عبرتی است برای تروریست‌های تکفیری و قدرت‌های استکباری که آن‌ها را هدایت و حمایت می‌کنند.
نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی و دنباله‌ها و عقبه‌های آن که همواره ژست دموکراتیک بودن می‌گیرند و خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند، در واقع بویی از دموکراسی نبرده اند و همیشه از تروریست‌های تکفیری حمایت می‌کنند.
وی با بیان اینکه ملت ایران در دفاع از منافع ملی و امنیت ملی اش با هیچ کس شوخی ندارد و همه احزاب و جناح‌ها متعهد و یکپارچه در جهت ارتقاء منافع ملی به دفاع از امنیت کشور ایستاده اند گفت: بنده از مجموع تدابیری که انجام شد قدردانی و تشکر می‌کنم و انشاء الله این اقدام خوب سپاه بازدارنده باشد و درس عبرتی شود تا آن‌ها دیگر با دُم شیر بازی نکنند.
تابش افزود: این گروه‌های تروریستی و تکفیری و دنباله‌های ضعیف آن‌ها بدانند که بسیار آسیب پذیر خواهند بود و همه منطقه و اهداف راهبردی آن‌ها مورد تهاجم قرار خواهد گرفت کما اینکه شنیدیم که یکی از فرماندهان سپاه گفت، اینجا رُم و یا پاریس نیست که گروه‌های تروریستی بیایند و تروری کنند و دولتهایشان منفعل باشند.
وی تأکید کرد: ما با توجه به آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی بر معیار‌ها و ارزش هایمان پا برجا هستیم و به هر تهدیدی پاسخ می‌دهیم، ملت یکپارچه و متحد برای دفاع از ارزش‌ها و آرمانهایشان ایستاده‌اند.
تابش همچنین گفت: انقلاب ما انقلاب کلام بود ما با منطق، گفتگو و عقلانیت راهبردهای انقلاب اسلامی را پیش بردیم و بذر انقلاب را در میان ملت‌ها افشاندیم و تا تعدی و تجاوزی به ما نشده بود ما قصد تعدی و تجاوز به کشوری نداشتیم.
وی افزود: برجام با تلاش دیپلمات‌های ما، هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، وحدت میان قوا و همراهی ملت به نتیجه رسید و دستاوردهای خوبی را در عرصه عمل داشت، اما هر وقت منافع ملی و امنیت ما به مخاطره بیافتد ملت شریف ایران از خود دفاع می‌کند.
انجام کلاهبرداری به شیوه نمایندگی خودرو شرح زندگی جنجالی پلیس ایرانی لندن واژگونی هولناک اتوبوس در محور نیشابور به مشهد داعش مسئولیت حمله بارسلون را برعهده گرفت احتمال وقوع سیل در 10 استان کشور نویسنده ها در زندگی اش رژه می روند مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک نگاه +اینفوگرافیک سازمان ملل از قاتل اسم نبرد، اما نوشت: کودکان يمن کشتار مي شوند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا