مسابقات جوانان جهان فرق چندانی با رقابت های بزرگسالان ندارد مجرد: نقاط ضعف و قوت‌مان تا حدود زیادی در ترکیه مشخص شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی اصغر مجرد درخصوص شرایط تیم ملی والیبال جوانان ایران در آستانه رقابت های قهرمانی جهان اظهار داشت: خوشبختانه شرایط تیم بسیار خوب است. یک مرحله اردوی آماده سازی در ترکیه داشتیم و حالا هم در اسلوونی حاضر هستیم.

وی ادامه داد: در ترکیه چند دیدار تدارکاتی برگزار کردیم که توانستیم به واسطه آن نقاط ضعف و قوت خود را تا حدود زیادی پیدا کنیم. اردوی اسلوونی هم نسبتاً سبک است تا پیش از شروع رسمی مسابقات جهانی به اوج آمادگی برسیم.

سرعتی زن تیم ملی والیبال جوانان ایران درخصوص حریفان ایران در مسابقات قهرمانی جهان گفت: مسابقات جوانان جهان فرق چندانی با رقابت های بزرگسالان ندارد؛ یعنی سطح مسابقات بسیار بالا است. قطعاً ما هم تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

مجرد افزود: به نظرم تیم های ایتالیا و آرژانتین قدرتمندتر از اوکراین هستند و بازی سختی برابر آنها داریم. تلاش خواهیم کرد تا از همان ابتدا با قدرت بازی ها را شروع کنیم و به سمت جلو برویم.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال جهان با حضور 16 تیم برتر از دوم تا یازدهم تیرماه به میزبانی جمهوری چک و در شهرهای «چسکه بوجویتسه» و «برنو» برگزار می شود.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها در گروه سوم با تیم های ایتالیا، آرژانتین و اوکراین همگروه است.

انتهای پیام/ک

بانک مرکزی: در دولت یازدهم 11 میلیارد و 800 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی جذب شد نجات معجزه‌ آسای دختر جوان پس از سقوط رئیس کمیسیون اصل 90: دولت باید توجه ویژه‌ای به بیمه خبرنگاران داشته باشد زندان را با اقامت در هتلی در تایلند تجربه کنید! شهرداری نیویورک یادبود مارشال پتن را بر می‌دارد نویسنده ها در زندگی اش رژه می روند مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک نگاه +اینفوگرافیک سازمان ملل از قاتل اسم نبرد، اما نوشت: کودکان يمن کشتار مي شوند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا