هشتمین نمایشگاه ملی عکس مدرسه طبیعت در قزوین برپا شد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این نمایشگاه 41 قطعه عکس با موضوع بازی های کودکان و نوجوانان و ارتباط گیری درست آنان با محیط زیست ، حضور در طبیعت ، آموزش حفظ محیط زیست برای دانش آموزان، آشنایی کوکان با روش های زندگی در طبیعت و افزایش تحرک آنان در محیط های طبیعی به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه با همکاری دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و مدرسه طبیعت چکاوک قزوین دایر شده و علاقه مندان می توانند تا 31 خرداد از این آثار در نگارخانه مهر بازدید کنند.
عکاس این آثار هدف از برگزاری از این نمایشگاه را آشنایی بیشتر عموم مردم با مدارس طبیعت و حفظ محیط زیست عنوان کرد و افزود: از مهر ماه سال گذشته اقدام به برگزاری تور نمایشگاهی در استان های کشور کرده ام که امیدوارم با همت و حمایت مسئولان به لحاظ معنوی و مادی شاهد برگزاری نمایشگاه های باشکوهتری در زمینه محیط زیست و کودکان باشیم .
پوریا قلیچ خانی افزود: از مهر ماه سال گذشته تا کنون این نمایشگاه در استان های مازندران، تهران،همدان،گلستان،فارس،یزد،گیلان و قزوین برگزار شده است.
7390*3013
خبرنگار: گیتی سیمیاری**انتشار دهنده: رضا اولادی

کلیدواژه:

محیط زیست

رسیدگی به 30 پرونده حفاری غیرمجاز در چهارمحال وبختیاری خطر پشت گوش نمایندگان ایران در آسیا استقبال سرد عربستان از امیر کویت خطر انقراض سمندر خال زرد سردشت به علت تخریب زیستگاه ارتش عراق کنترل شهر بعشیقه را به دست گرفت ورود سامانه بارشي و کاهش محسوس دما در کشور/ کاهش 5 درجه‌اي دما و وزش باد شديد در تهران تقصیر آقای قرائتی نیست؛ تقصیر ماست! دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا