هشتمین نمایشگاه ملی عکس مدرسه طبیعت در قزوین برپا شد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این نمایشگاه 41 قطعه عکس با موضوع بازی های کودکان و نوجوانان و ارتباط گیری درست آنان با محیط زیست ، حضور در طبیعت ، آموزش حفظ محیط زیست برای دانش آموزان، آشنایی کوکان با روش های زندگی در طبیعت و افزایش تحرک آنان در محیط های طبیعی به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه با همکاری دفتر مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و مدرسه طبیعت چکاوک قزوین دایر شده و علاقه مندان می توانند تا 31 خرداد از این آثار در نگارخانه مهر بازدید کنند.
عکاس این آثار هدف از برگزاری از این نمایشگاه را آشنایی بیشتر عموم مردم با مدارس طبیعت و حفظ محیط زیست عنوان کرد و افزود: از مهر ماه سال گذشته اقدام به برگزاری تور نمایشگاهی در استان های کشور کرده ام که امیدوارم با همت و حمایت مسئولان به لحاظ معنوی و مادی شاهد برگزاری نمایشگاه های باشکوهتری در زمینه محیط زیست و کودکان باشیم .
پوریا قلیچ خانی افزود: از مهر ماه سال گذشته تا کنون این نمایشگاه در استان های مازندران، تهران،همدان،گلستان،فارس،یزد،گیلان و قزوین برگزار شده است.
7390*3013
خبرنگار: گیتی سیمیاری**انتشار دهنده: رضا اولادی

کلیدواژه:

محیط زیست

مدارک لازم برای تقدیم درخواست اعاده دادرسی اعلام شد لاوروف: روسیه تلاش زیادی برای همکاری با ناتو کرده است پیش بینی یکهزار پایگاه جمع آوری زکات فطره در البرز خلخال رتبه اول استان اردبیل را در کاهش جرایم کیفری کسب کرد مدیرعامل آب بوشهر: اعتبار کم تخصیصی ساخت سدهای این استان را به تاخیر می اندازد مسکن رویای دست نیافتنی جوانان ایرانی 15سال پس انداز مستمر برای خرید مسکن 60متری تولید نفت کشور به بیش از 3 میلیون بشکه رسید افزایش 24 درصدی طلاق توافقی در خراسان‌جنوبی واکنش خطیب هامبورگ به تأسیس مسجد لیبرال‌ها در برلین آغاز یک پژوهش بنیادین درباره هویت شهرهای جهان اسلام چرا خداوند از ابتدا دین کامل را نازل نکرد؟ واکنش مدیرمسئول روزنامه جوان و هفته نامه منتصب به حدادعادل به شعاردهندگان علیه رئیس‌جمهور

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا