مدافع تیم ملی ارمنستان در تیررس قلعه نویی

به گزارش ایسکانیوز، هرایر مگویان هنوز تکلیفش با تیم فوتبال استقلال را نمی‌داند و به همین دلیل از طریق مدیربرنامه‌های خود (ادموند اختر) پیگیر وضعیت خود است.

اگر پژمان منتظری به استقلال بیاید، مگویان از فهرست علیرضا منصوریان خارج می‌شود اما چون وضعیت منتظری مشخص نیست، استقلالی‌ها سیاست به خرج داده و موضوع را به مگویان اطلاع نمی‌دهند.

با این وجود مگویان که متوجه شده جایی در ترکیب استقلال نخواهد داشت، مذاکراتی با ذوب‌آهن انجام داده و روند مذاکرات هم مثبت بوده است. شنیده می‌شود او دوست دارد یک بار دیگر شاگرد امیر قلعه‌نویی شود.

601

گشایش نماد تسه خرداد 96 در تابلوی اوراق تسهیلات مسکن ایران شریک برگزاری جام جهانی قطر 2022 35 اتوبوس BRT برای شهر قزوین خریداری شده است افت قیمت سهام بانکی‌ها و رشد خودرویی‌ها در معاملات امروز بورس شرکت های فناوری غربی تسلیم خواسته های روسیه شدند خبری از وام 300 میلیونی کسبه پلاسکو و تخفیف 9 درصدی سود بانکی آن نشد چرا FATF شرایط تعلیق را برای ایران تمدید کرد؟ خوشه های صنعتی، موتور محرکه اقتصاد گیلان هیچ مورد ضد امنیتی و خرابکارانه ای در پارس آباد مغان وجود ندارد خلخال رتبه اول استان اردبیل را در کاهش جرایم کیفری کسب کرد برادر امیر قطر: محمد بن سلمان! هرگز با تو بیعت نخواهیم کرد ابوالقاسم پور: پرسپولیس یک مدافع چپ نیاز دارد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا