آلمان: انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا باید بهای سنگینی بپردازد

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از القدس، زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه آلمان اعلام کرد؛ خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، اقدامی نادرست است و این کشور پس از خروج باید جوانب سیاسی جدیدی را بپیماید.


گابریل در گفتگو با خبرنگاران شبکه آلمان و پیش از آغاز مذاکرات درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا گفت: همگان به تدریج در می‌یابند که انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا باید بهای سنگینی بپردازد.


وزیر امور خارجه آلمان افزود: بیشتر جوانان انگلیسی، از طرفداران اروپا هستند و نمی خواهند کشورشان از اتحادیه اروپا خارج شود و این مورد به خوبی در انتخابات پارلمانی انگلیس مشخص بود.


گابریل که از اعضای حزب کمونیست دموکرات آلمان است نسبت به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به شدت انتقاد کرد و گفت: برخی گمان می‌کنند باید اتحادیه اروپا را قربانی مشکلات خود کنند و از سیاست های غیرمسئولانه خود هیچ اطلاعی ندارند.

دیدگاه آلمان در خصوص خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

انتهای پیام/

کلیدواژه:

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

دلجویی منشا از هواداران پرسپولیس شورای امنیت چهارشنبه درباره سوریه نشست برگزار می کند رقابت پوتین با مجری زن مشهور/ عکس از تردد زائران بدون ویزا جلوگیری می‌شود میزان مبتلایان به پوکی استخوان در ایران حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان سوپرگل ژیرو به ستاره سرخ ( ستاره سرخ 0-1 آرسنال)

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا