آلمان: انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا باید بهای سنگینی بپردازد

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از القدس، زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه آلمان اعلام کرد؛ خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، اقدامی نادرست است و این کشور پس از خروج باید جوانب سیاسی جدیدی را بپیماید.


گابریل در گفتگو با خبرنگاران شبکه آلمان و پیش از آغاز مذاکرات درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا گفت: همگان به تدریج در می‌یابند که انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا باید بهای سنگینی بپردازد.


وزیر امور خارجه آلمان افزود: بیشتر جوانان انگلیسی، از طرفداران اروپا هستند و نمی خواهند کشورشان از اتحادیه اروپا خارج شود و این مورد به خوبی در انتخابات پارلمانی انگلیس مشخص بود.


گابریل که از اعضای حزب کمونیست دموکرات آلمان است نسبت به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به شدت انتقاد کرد و گفت: برخی گمان می‌کنند باید اتحادیه اروپا را قربانی مشکلات خود کنند و از سیاست های غیرمسئولانه خود هیچ اطلاعی ندارند.

دیدگاه آلمان در خصوص خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

انتهای پیام/

کلیدواژه:

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

نخستین عرضه آرد بخش خصوصی در بورس کالا، فردا سمینار مطالعه مهندسی کمربند شمالی کرج احضار 2 عامل آتش سوزی نیزارهای تالاب به دادگاه بدن دختر ۱۳ ساله قابلیت بارداری ندارد (عکس) مردی زن جوانش را در خیابان مرزداران کشت قاتل، زن جوانش را در خیابان مرزداران کشت/ قاتل فراری را شناسایی کنید/ عکس «ایران خودرو» پژو ۳۲ میلیونی را ۹۵ میلیون می‌فروشد درخواست بسیج دانشجویی از نمایندگان درباره ۳ وزیر پیشنهادی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا