قلعه‌نویی: امیدوارم خاطرات خوب در اصفهان تکرار شود/ از برنامه‌ای که در نظر داریم عقب هستیم

خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازیکنان باید تلاش خود را بیشتر کنند. به آنها گفته‌ام برای رسیدن به چیزی که می‌خواهیم باید ریاضت بکشیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره حضور در اصفهان اظهار داشت: خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا دوباره به اصفهان برگردم و هدایت ذوب‌آهن را بر عهده بگیرم. ذوب‌آهن باشگاه نمونه‌ای است و من با مطالعه این تیم را انتخاب کردم.

وی ادامه داد: امیدوارم خاطرات خوب سنوات گذشته که در اصفهان داشتم این بار با تیم خوب، مردمی و در کل باشگاه خوب ذوب‌آهن تکرار شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره همکاری مدیریت این باشگاه گفت: از هیئت مدیره و شخص سعید آذری تشکر می‌کنم. اینجا همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و هر کاری که می‌خواهیم در اسرع وقت انجام می‌شود.

قلعه‌نویی درباره تمرینات این تیم، در پایان خاطرنشان کرد: امروز جلسه اول تمرین است و ما در حال حاضر دو هفته از برنامه‌ای که در نظر داریم عقب هستیم. بنابراین بازیکنان باید تلاش خود را بیشتر کنند و به آنها گفته‌ام برای رسیدن به چیزی که می‌خواهیم باید ریاضت بکشیم. در سال های گذشته هر چه بوده تمام شده و رفته است. هر مربی بزرگی دوست دارد به ذوب‌آهن بیاید و در این تیم فعالیت کند. انتهای پیام/

کلیدواژه:

ذوب آهن

بهای انواع سکه در بازار اولین روز هفته تاریخ آلفارومئو (تصاویر) یادداشت جنجالی مسعودکیمیایی در آستانه اکران قاتل اهلی حضور جامعه ورزش وجوانان ایلام در راهپیمایی روز جهانی قدس تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی برای نماز عید فطر عکس های جدید و متفاوت هستی مهدوی فر + بیوگرافی آخرین وضعیت بمب جنجالی برای پیوستن به استقلال/ آغاز دور جدید مذاکرات ایرانی‌ها عصبانی‌ترین مردم جهان هستند؟! مهریه‌های داعش برای عروس‌های سودانی‌! +عکس مصرف تریاک همچنان در صدر است مصرف تریاک همچنان در صدر است قیمت مرغ به ۶۵ تا ۷۴ هزار ریال رسید

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا