پیام سیلی سپاه برای حامیان تکفری‌ها روشن است/ عربستان از حمله موشکی ایران به داعش درس عبرت بگیرد

عضو فراکسیون ولایت مجلس با بیان اینکه عربستان باید از حمله موشکی ایران به داعش درس عبرت بگیرد گفت: پیام سیلی سپاهیان اسلام برای حامیان تروریست‌های تکفیری از جمله عربستان سعودی کاملاً روشن است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، امیر خجسته ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه اظهار داشت: این پاسخ قاطع رزمندگان اسلام به دشمنان ملت ایران سبب وحشت و سردرگمی آن‌ها و از سوئی سبب غرور و دلگرمی دوستان شده است.

وی با بیان اینکه این پاسخ هشدارِ دندان‌شکنی برای آنانی است که در خیالات خود توهم دست‌درازی به این خاک را می‌پرورانند، عنوان کرد: اگرچه حزن و اندوه شهادت تعدادی از هموطنان در جریان عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) به‌راحتی از بین نمی‌رود اما این پاسخ کوبنده رزمندگان اسلام آرامش خاطر ملت ایران را فراهم کرد.

عضو فراکسیون ولایت مجلس با بیان اینکه این پاسخ به جهانیان ثابت کرد جمهوری اسلامی ایران در مسئله تأمین امنیت خود از هیچ اقدامی درنگ نمی‌کند، خاطرنشان کرد: این سیلی جمهوری اسلامی ایران به تروریست‌های تکفیری درس عبرتی برای حامیان آن‌ها است؛ همه ملت ایران باید قدردان زحمات رزمندگان اسلام باشند و باید به آن‌ها برای کسب این دستاورد بزرگ تبریک گفت.

خجسته تصریح کرد: پیام این سیلی سپاهیان اسلام برای حامیان تروریست‌های تکفیری از جمله عربستان سعودی کاملاً روشن است و باید از این اتفاق درس عبرت بگیرند و مطمئن باشند در صورت اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران تبعات غیرقابل جبرانی برای آن‌ها به‌وجود می‌آید.

انتهای پیام/

R41405/P41362/S6,75/CT11

کلیدواژه:

برای حامیان

تساوی استقلال و سایپا در پایان نیمه نخست بزرگترین غده تاریخ از رحم یک زن خارج شد! +عکس هفته چهارم ليگ برتر فوتبال تساوي استقلال و سايپا در پايان نيمه نخست پیروزی صنعت نفت مقابل پارس جنوبی در نیمه اول کاهش دید افقی در جاده‌های استان قزوین اعلام مخالفت حکومت افغانستان با مأموریت جنگی نیروهای خارجی ‌‌‌آزادگان الگویی برای همه اقشار جامعه و به ویژه نسل جوان هستند زنده از فولادشهر؛ ذوب‌آهن 0 - سپاهان 0

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا