تئاتر خیابانی به اقامتگاه کودکان مبتلا به سرطان آمد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی محک، در این نمایش که اخلاق و کارهای خوب را براساس آموزه‌های دینی به کودکان یادآوری می‌کرد، کودکان مبتلا به سرطان ساکن در اقامتگاه محک، در کنار والدین خود لحظات شادی را تجربه کردند و ساعاتی با نمایش پر هیجان گروه تئاتر اسرا به بازی و شادی همراه دیگر دوستان خود سرگرم شدند.
براساس این گزارش، گروه تئاتر اسرا به صورت داوطلبانه به محل اقامت کودکان مبتلا به سرطان آمده بود. اعضای این گروه دو نفره در سالن اجتماعات اقامتگاه با عروسک‌های خاله پیرزن، سنجاب و شیطونک، چند نمایش متفاوت اجرا کردند و خنده و شادی را مهمان قلب‌های کوچک و پرامید کودکان کردند.
بخش دیگری از برنامه با بازی‌های گروهی همراه بود. کودکان دست در دست هم دادند و گرد هم جمع شدند و با آهنگ‌های محلی شمالی و جنوبی که یادآور شهر و دیار مختلف آنها بود همراه با هنرمندان، ترانه‌های کودکانه خواندند. این کودکان در پایان همراه با مادران خود برای رقابت بر سر خنده‌ای از سر ذوق و بی‌بهانه مسابقه دادند و فضای اقامتگاه را غرق سرور و شادی کردند.
در حالی که تا پایان سال 1395 بیش از 27 هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک قرار گرفته‌اند، هر روز هم 6 کودک مبتلا به سرطان به مجموع آنها اضافه می‌شود.
اجتمام**9185**1569**دریافت کننده: سادات حسینی خواه **انتشار: علی حبیبی
آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا
@irnaej
https://t.me/irnaej

کلیدواژه:

مبتلا به سرطان

ارسال دستگاه شوک قلبی با پهپاد+تصاویر پرداخت 2240 میلیارد ریال بهای گندم خریداری شده به کشاورزان آذربایجان غربی خون کاتالان در رگ‌های پرسپولیس؟ آمادگی بیش از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای خدمات‌رسانی به زائرین اربعین حسینی (ع) دستهایی که عشق به عمه سادات(ع) را رج می زنند+تصاویر سرقت میلیاردها تومان چک‌پول از انبار بانک «س» فرار هزاران نفر از ساکنان کرکوک/ تسلط نیروهای عراقی بر مناطق مهم شهر سمیه شخصیت اصلی مستند فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه از منافقین جدا شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا