تئاتر خیابانی به اقامتگاه کودکان مبتلا به سرطان آمد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی محک، در این نمایش که اخلاق و کارهای خوب را براساس آموزه‌های دینی به کودکان یادآوری می‌کرد، کودکان مبتلا به سرطان ساکن در اقامتگاه محک، در کنار والدین خود لحظات شادی را تجربه کردند و ساعاتی با نمایش پر هیجان گروه تئاتر اسرا به بازی و شادی همراه دیگر دوستان خود سرگرم شدند.
براساس این گزارش، گروه تئاتر اسرا به صورت داوطلبانه به محل اقامت کودکان مبتلا به سرطان آمده بود. اعضای این گروه دو نفره در سالن اجتماعات اقامتگاه با عروسک‌های خاله پیرزن، سنجاب و شیطونک، چند نمایش متفاوت اجرا کردند و خنده و شادی را مهمان قلب‌های کوچک و پرامید کودکان کردند.
بخش دیگری از برنامه با بازی‌های گروهی همراه بود. کودکان دست در دست هم دادند و گرد هم جمع شدند و با آهنگ‌های محلی شمالی و جنوبی که یادآور شهر و دیار مختلف آنها بود همراه با هنرمندان، ترانه‌های کودکانه خواندند. این کودکان در پایان همراه با مادران خود برای رقابت بر سر خنده‌ای از سر ذوق و بی‌بهانه مسابقه دادند و فضای اقامتگاه را غرق سرور و شادی کردند.
در حالی که تا پایان سال 1395 بیش از 27 هزار کودک مبتلا به سرطان تحت حمایت محک قرار گرفته‌اند، هر روز هم 6 کودک مبتلا به سرطان به مجموع آنها اضافه می‌شود.
اجتمام**9185**1569**دریافت کننده: سادات حسینی خواه **انتشار: علی حبیبی
آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا
@irnaej
https://t.me/irnaej

کلیدواژه:

مبتلا به سرطان

دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان به مکان نامعلوم دیگری منتقل شد راه سعادت مسئولین ولایت پذیری است شعری که از دل پاک نشات بگیرد در جامعه اثر گذار است یازدهمین کاروان شعر لری در اردل به مقصد رسید روزی که پرستوها از بند رسته و به آغوش گرم ملت خود بازگشتند بدون استفاده از دارو اسپاسم عضلانی را از بین ببرید از آلودگی سواحل تا پرداخت نشدن حقوق ناجیان انتقام از همسر به تقلید سناریوی «بنیتا»

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا