تلاش قلعه‌نویی برای جذب زننده برترین گل به استقلال + (ویدئوی گل)

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی جدید ذوب‌آهن در حاشیه تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران از تلاش برای جذب علیرضا نقی‌زاده خبر داد.

این بازیکن ازچند روز قبل گفته می‌شد در فهرست مورد نظر قلعه‌نویی قرار دارد ولی در مذاکراتی که میان مسئولان باشگاه انجام شده بود با مخالفت مسئولان گسترش فولاد مواجه شد تا پیوستنش به ذوب‌آهن منتفی شود.

حال پس از شکست ذوبی‌ها در مذاکرات اولیه خود برای جذب این بازیکن، به گفته قلعه‌نویی، نامه رسمی برای جذب او برای باشگاه گسترش فولاد ارسال شده است تا شاید مرحله دوم مذاکرات به نتیجه برسد.

باید دید پس از انتقال شجاعیان به استقلال، مسئولان گسترش فولاد به جدایی نقی‌زاده هم رضایت می‌دهند یا نه. این بازیکن تکنیکی در فصل گذشته یکی از زیباترین گل‌هایی که استقلال دریافت کرد را به خود اختصاص داده بود.

حجم ویدئو: 8.36M | زمان ویدئو: 00:01:09 دانلود فایل ویدئویی

کلیدواژه:

برای جذب

در سواری‌سازان چه می‌گذرد؟ انتقاد تند خوردبین از اشتباهات داوری هیولایی عجیب، صاحبخانه را شوکه کرد +عکس چرا شهیدحججی تبدیل به پدیده شد؟ لزوم کاهش بار ترافیک در مرز مهران/ امنیت و امکانات در سه مرز دیگر تامین شده است مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است ظاهر تکان دهنده بازیگر زن یک روز قبل از مرگ

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا