تلاش قلعه‌نویی برای جذب زننده برترین گل به استقلال + (ویدئوی گل)

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی جدید ذوب‌آهن در حاشیه تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران از تلاش برای جذب علیرضا نقی‌زاده خبر داد.

این بازیکن ازچند روز قبل گفته می‌شد در فهرست مورد نظر قلعه‌نویی قرار دارد ولی در مذاکراتی که میان مسئولان باشگاه انجام شده بود با مخالفت مسئولان گسترش فولاد مواجه شد تا پیوستنش به ذوب‌آهن منتفی شود.

حال پس از شکست ذوبی‌ها در مذاکرات اولیه خود برای جذب این بازیکن، به گفته قلعه‌نویی، نامه رسمی برای جذب او برای باشگاه گسترش فولاد ارسال شده است تا شاید مرحله دوم مذاکرات به نتیجه برسد.

باید دید پس از انتقال شجاعیان به استقلال، مسئولان گسترش فولاد به جدایی نقی‌زاده هم رضایت می‌دهند یا نه. این بازیکن تکنیکی در فصل گذشته یکی از زیباترین گل‌هایی که استقلال دریافت کرد را به خود اختصاص داده بود.

حجم ویدئو: 8.36M | زمان ویدئو: 00:01:09 دانلود فایل ویدئویی

کلیدواژه:

برای جذب

گشایش نماد تسه خرداد 96 در تابلوی اوراق تسهیلات مسکن ایران شریک برگزاری جام جهانی قطر 2022 35 اتوبوس BRT برای شهر قزوین خریداری شده است افت قیمت سهام بانکی‌ها و رشد خودرویی‌ها در معاملات امروز بورس شرکت های فناوری غربی تسلیم خواسته های روسیه شدند خبری از وام 300 میلیونی کسبه پلاسکو و تخفیف 9 درصدی سود بانکی آن نشد چرا FATF شرایط تعلیق را برای ایران تمدید کرد؟ خوشه های صنعتی، موتور محرکه اقتصاد گیلان هیچ مورد ضد امنیتی و خرابکارانه ای در پارس آباد مغان وجود ندارد خلخال رتبه اول استان اردبیل را در کاهش جرایم کیفری کسب کرد برادر امیر قطر: محمد بن سلمان! هرگز با تو بیعت نخواهیم کرد ابوالقاسم پور: پرسپولیس یک مدافع چپ نیاز دارد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا