تلاش قلعه‌نویی برای جذب زننده برترین گل به استقلال + (ویدئوی گل)

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی جدید ذوب‌آهن در حاشیه تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران از تلاش برای جذب علیرضا نقی‌زاده خبر داد.

این بازیکن ازچند روز قبل گفته می‌شد در فهرست مورد نظر قلعه‌نویی قرار دارد ولی در مذاکراتی که میان مسئولان باشگاه انجام شده بود با مخالفت مسئولان گسترش فولاد مواجه شد تا پیوستنش به ذوب‌آهن منتفی شود.

حال پس از شکست ذوبی‌ها در مذاکرات اولیه خود برای جذب این بازیکن، به گفته قلعه‌نویی، نامه رسمی برای جذب او برای باشگاه گسترش فولاد ارسال شده است تا شاید مرحله دوم مذاکرات به نتیجه برسد.

باید دید پس از انتقال شجاعیان به استقلال، مسئولان گسترش فولاد به جدایی نقی‌زاده هم رضایت می‌دهند یا نه. این بازیکن تکنیکی در فصل گذشته یکی از زیباترین گل‌هایی که استقلال دریافت کرد را به خود اختصاص داده بود.

حجم ویدئو: 8.36M | زمان ویدئو: 00:01:09 دانلود فایل ویدئویی

کلیدواژه:

برای جذب

انتقاد شيخ الازهر از رئيس جمهوري تونس درباره تساوي حقوق زن و مرد انتقاد شيخ الازهر از رئيس جمهوري تونس درباره تساوي حقوق زن و مرد باز هم تغییر/هم در پستها و هم در ترکیب!! روایت تاجگردون از رای عدم اعتماد مجلس به "بیطرف" راه اندازی کاروان خدمت کمیته امداد در شبستر بيش از يک ميليون زائر وارد عربستان شده اند تساوی روستوف در غیاب عزت‌اللهی سرکرده گروهک تروریستی جیش‌النصر زنده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا