قلعه‌نویی به دنبال خاطرات خوب در اصفهان

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازیکنان باید تلاش خود را بیش تر کنند. به آنها گفته ام برای رسیدن به چیزی که می خواهیم باید ریاضت بکشیم.

ورزش سه: امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین تیم ذوب آهن درباره حضور در اصفهان اظهار داشت: خوشحالم که شرایطی فراهم شد تا دوباره به اصفهان برگردم و هدایت ذوب آهن را بر عهده بگیرم. ذوب آهن باشگاه نمونه ای است و من با مطالعه این تیم را انتخاب کردم.
وی ادامه داد: امیدوارم خاطرات خوب سنوات گذشته که در اصفهان داشتم این بار با تیم خوب، مردمی و در کل باشگاه خوب ذوب آهن تکرار شود.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره همکاری مدیریت این باشگاه گفت: از هیات مدیره و شخص سعید آذری تشکر می کنم. این جا همه چیز طبق برنامه پیش می رود و هر کاری که می خواهیم در اسرع وقت انجام می شود.
سرمربی ذوب آهن درباره تمرینات این تیم افزود: امروز جلسه اول تمرین است و ما در حال حاضر دو هفته از برنامه ای که در نظر داریم عقب هستیم. بنابراین بازیکنان باید تلاش خود را بیش تر کنند و به آنها گفته ام برای رسیدن به چیزی که می خواهیم باید ریاضت بکشیم. در سال های گذشته هر چه بوده تمام شده و رفته است. هر مربی بزرگی دوست دارد به ذوب آهن بیاید و در این تیم فعالیت کند.

کلیدواژه:

ذوب آهن

می‌خواست مدافع حرم شود، شهید دفاع از امنیت شد تصویربرداری پروژه جدید سینمایی حاتمی‌کیا ادامه دارد موافقت برخی استانداران با تغییر ساعت کاری دستگاه‌های دولتی اژه‌ای: اعتصاب غذای مدیران کانال‌های تلگرامی شایعه است تغییر زمان جشنواره به دلیل تقارن با محرم بود/نکوداشت کیارستمی و معلم یادداشت/ داود مهدوی‌زادگان حباب حمایت و چرایی تداوم دو قطبی‌سازی/ آقای رئیس‌جمهور دغدغه بازگشت آرامش و عادی‌سازی امور را ندارد مستند «رفیق قدیمی» رهبر انقلاب ساخته می‌شود/ راننده کامیونی که بصیرتش از خواص بیشتر بود! استقلال به جای «کاوه» چند بازیکن خوب گرفت/ انتظار از تیم بالاست مصاف کیانی و حجی‌زواره با حریفان در روز دوم برگزاری آزمونهای مهارتی با شرکت افزون بر چهار هزار نفر در گیلان جا به جایی 205هزار تن بار ترانزیتی از مرز ریلی سرخس سپرده‌گذاران کاسپین به‌تدریج تا سقف۱۰۰میلیون تومان مطالباتشان را دریافت می‌کنند

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا