۳ کماندار از قزوین به مرحله جدید اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

قزوین- اسماعیل عبادی، یاسر عمویی و حنانه عظیمی نیا از استان به مرحله جدید اردوی تیم ملی تیر و کمان دعوت شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در رشته کامپوند، اسماعیل عبادی و یاسر عمویی و در ریکرو دختران هم حنانه عظیمی نیا از استان به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند.

اردوی مشترک تیم ملی و دانشجویان در رده های سنی بزرگسالان و نوجوانان از ۳۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه در نوشهر مازندران برگزار می شود.

عسگری نایب قهرمان لیگ جهانی شد

بهمن عسگری در پایان پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان اسپانیا با شکست برابر حریف فرانسوی نایب قهرمان شد و به نشان نقره دست یافت.

عسگری در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم این رقابت ها بعد از هفت ماه دوری از مسابقات، با شش برد و تنها یک شکست در بازی فینال نایب قهرمان شد.

پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان، با شرکت ۸۲۵ کاراته کا از ۶۷ کشور در اسپانیا برگزار شد.

دعوت ورزشکاران قزوینی به اردوی تیم ملی سپک تاکرا

اردوی آماده سازی تیم ملی سپک تاکرا در حالی برگزار می شود که رامین رامندی، حمید گروه ای، امیررضا قدرتی و علی رضا احمدی از قزوین به اردو آماده سازی دعوت شدند.

محمد حدادی هم به عنوان کادر فنی و مربی در تمرینات شرکت می کند.

اردوی آماده سازی تیم ملی از ۱۱ تیر به مدت سه روز به میزبانی کرمانشاه و در آکادمی سپک تاکرا این شهر برگزار می شود.

تیم فوتسال کشاورز حریفان خود را شناخت

مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان از ۲۲ تیر آغاز می شود و تیم کشاورز قزوین در گروه یک به میدان می رود.

در گروه اول این مسابقات تیم کشاورز قزوین با تیم های مقاومت البرز، شهروند ساری، شهرداری رشت، شهرداری ساوه، آروین سقز، انصار المهدی تنکابن و شهید سرخه ای ری هم گروه است.

دور رفت این مسابقات تا ۲۸ تیر ادامه خواهد داشت.

کلیدواژه:

اردوی تیم ملی

تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور منصوریان: سن من بعضی‌ها را اذیت می‌کند/ باشگاه اولتیماتومی نداده‌ است تکلیف سود مشمولان سهام عدالت که شماره شبا نداده‌اند مشخص شد 4 کشته و زخمی در تصادف مرگبار در نهاوند علائم ابتلا به زخم معده و اثنی عشر کی روش همراه تیم به ایران می آید منصوریان: برخلاف گذشته اعضای هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت استقلال هستند ادای سوگند اعضای دولت دوازدهم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا