۳ کماندار از قزوین به مرحله جدید اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

قزوین- اسماعیل عبادی، یاسر عمویی و حنانه عظیمی نیا از استان به مرحله جدید اردوی تیم ملی تیر و کمان دعوت شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در رشته کامپوند، اسماعیل عبادی و یاسر عمویی و در ریکرو دختران هم حنانه عظیمی نیا از استان به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند.

اردوی مشترک تیم ملی و دانشجویان در رده های سنی بزرگسالان و نوجوانان از ۳۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه در نوشهر مازندران برگزار می شود.

عسگری نایب قهرمان لیگ جهانی شد

بهمن عسگری در پایان پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان اسپانیا با شکست برابر حریف فرانسوی نایب قهرمان شد و به نشان نقره دست یافت.

عسگری در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم این رقابت ها بعد از هفت ماه دوری از مسابقات، با شش برد و تنها یک شکست در بازی فینال نایب قهرمان شد.

پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان، با شرکت ۸۲۵ کاراته کا از ۶۷ کشور در اسپانیا برگزار شد.

دعوت ورزشکاران قزوینی به اردوی تیم ملی سپک تاکرا

اردوی آماده سازی تیم ملی سپک تاکرا در حالی برگزار می شود که رامین رامندی، حمید گروه ای، امیررضا قدرتی و علی رضا احمدی از قزوین به اردو آماده سازی دعوت شدند.

محمد حدادی هم به عنوان کادر فنی و مربی در تمرینات شرکت می کند.

اردوی آماده سازی تیم ملی از ۱۱ تیر به مدت سه روز به میزبانی کرمانشاه و در آکادمی سپک تاکرا این شهر برگزار می شود.

تیم فوتسال کشاورز حریفان خود را شناخت

مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان از ۲۲ تیر آغاز می شود و تیم کشاورز قزوین در گروه یک به میدان می رود.

در گروه اول این مسابقات تیم کشاورز قزوین با تیم های مقاومت البرز، شهروند ساری، شهرداری رشت، شهرداری ساوه، آروین سقز، انصار المهدی تنکابن و شهید سرخه ای ری هم گروه است.

دور رفت این مسابقات تا ۲۸ تیر ادامه خواهد داشت.

کلیدواژه:

اردوی تیم ملی

صحبت های مربیان بعد از بازی های شب نخست هفته دهم لیگ برتر تغییر ظاهر گرت بیل از 8 تا 28 سالگی گزافه گویی مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره ایران خبر بد براي مربي استقلال! چگونه دعوت به اقدام بهتری طراحی کنیم دیدار جهانگیری با رئیس جمهور آذربایجان حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا