سپرده گزاران اردکانی در مقابل موسسه اعتباری ثامن تجمع کردند

یزد -تعدادی از سپرده‌گزاران موسسه مالی اعتباری ثامن اردکان روز دوشنبه با اجتماع در مقابل ساختمان این موسسه، بازپس گیری سپرده های خود را خواستار شدند.

به گزارش قدس آنلاین، شرکت کنندگان در این اجتماع، سپرده‌گذارانی هستند که با شنیدن شایعه بروز مشکلات مالی برای این موسسه، برای پس گرفتن سپرده‌های خود به این موسسه مراجعه کرده‌اند.

مسئولان موسسه ثامن وجود مشکل را تکذیب کرده‌اند و به سپرده‌گذاران اطمینان خاطر داده‌اند که مشکلی در تأمین نقدینگی ندارند.

موسسه اعتباری ثامن مجوز فعالیت از بانک مرکزی ندارد و اخیرا اعلام شد که برای ادغام با موسسه مالی و اعتباری کوثر مشغول مذاکره است.

سهامداران موسسه ثامن از اخذ مجوز بانک مرکزی ناامید شده‌اند و با موسسه کوثر برای ادغام به توافق اولیه دست یافته‌اند.

بر اساس اظهارات اخیر رییس بانک مرکزی، موسسه ثامن مشکلی ندارد و جای نگرانی برای سپرده گذاران این موسسه نیست.

افزایش بیش از 100 درصدی فوتی‌های ناشی از مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد سبک غذا خوردن و لباس پوشیدن عجیب ناصرالدین شاه+عکس رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی قم خبر داد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت در قم ورود پنیر گلستان به بازار روسیه ابراز تمايل روحاني براي حضور در جلسات جامعه روحانيت مبارز سرقت میلیاردها تومان چک‌پول از انبار بانک «س» فرار هزاران نفر از ساکنان کرکوک/ تسلط نیروهای عراقی بر مناطق مهم شهر سمیه شخصیت اصلی مستند فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه از منافقین جدا شد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا