مرکل پیروزی حزب مکرون در انتخابات پارلمانی فرانسه را تبریک گفت

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اینترنتی لوریان لوژور، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، پیروزی حزب امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، در انتخابات پارلمانی این کشور را تبریک گفت.

وی امروز پیروزی قاطع جنبش «جمهوری به پیش» در انتخابات پارلمانی فرانسه را که به همراه حزب متحدش، حزب جنبش دموکرات (MoDem) اکثریت مطلق کرسی‌های مجلس نمایندگان فرانسه را به دست آورده است، به رئیس جمهور فرانسه تبریک گفت.

صدراعظم آلمان ابراز امیدواری کرد که این پیروزی، زمینه را برای همکاری بیشتر میان پاریس و برلین فراهم کند که هم برای فرانسه و آلمان و هم برای کل اتحادیه اروپا مفید است.

حزب امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، روز یکشنبه اکثریت مطلق کرسی‌های پارلمان این کشور را با به دست آوردن 355 تا 425 کرسی از مجموع 577 کرسی، به خود اختصاص داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

305

گزارشی از بی‌توجهی به پرافتخارترین ورزش توپی ایران بازیکنان اصلی استقلال خوزستان از سه‌شنبه در تمرین فرهاد قائمی، سردار آزمون را شکست داد جشنواره استعدادیابی ورزش فریزبی جام رمضان در ارومیه پایان یافت وودی آلن هرگز باورش نمی‌شد بازیگرش رئیس جمهور شود! 16 هزار نفر در مراکز ترک اعتیاد چهارمحال و بختیاری پذیرش شدند محدودیت های ترافیکی برگزاری نماز عیدفطر در بندرعباس اعلام شد افشای همکاری بازجوبان آمریکایی و اماراتی در شکنجه زندانیان یمن/سناتورها خواستار تحقیقات شدند بانک اطلاعات تجاری صنعت هوایی ایران راه‌اندازی شد جستجوی جوان گمشده در جنگل کلاردشت ادامه دارد/اعزام سومین تیم تجسس مدیرعامل باشگاه پدیده: آستان قدس رضوی نگاه ویژه‌ای به ورزش دارد فعال‌سازی طرح ‌های راکد عمرانی، محرک توسعه آذربایجان شرقی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا