مرکل پیروزی حزب مکرون در انتخابات پارلمانی فرانسه را تبریک گفت

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اینترنتی لوریان لوژور، آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، پیروزی حزب امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، در انتخابات پارلمانی این کشور را تبریک گفت.

وی امروز پیروزی قاطع جنبش «جمهوری به پیش» در انتخابات پارلمانی فرانسه را که به همراه حزب متحدش، حزب جنبش دموکرات (MoDem) اکثریت مطلق کرسی‌های مجلس نمایندگان فرانسه را به دست آورده است، به رئیس جمهور فرانسه تبریک گفت.

صدراعظم آلمان ابراز امیدواری کرد که این پیروزی، زمینه را برای همکاری بیشتر میان پاریس و برلین فراهم کند که هم برای فرانسه و آلمان و هم برای کل اتحادیه اروپا مفید است.

حزب امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، روز یکشنبه اکثریت مطلق کرسی‌های پارلمان این کشور را با به دست آوردن 355 تا 425 کرسی از مجموع 577 کرسی، به خود اختصاص داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

305

آنالیز بستر دریاچه بختگان تا عمق ۱۲ متری سفر وزیر خزانه‌داری آمریکا به منطقه برای گفت‌وگو درباره‌ ایران نرخ انواع تلویزیون‌ها‌ی ‌LED در بازار؟ +جدول مردگریزی در فیلم‌های تهمینه میلانی موج می‌زند/ نگاه سطحی به خشونت علیه زنان مجهزترین سالن سرپوشیده دوومیدانی کشور افتتاح شد میلاد زکی پور در بازی دیروز از بهترین های استقلال بود کارمان قبل از دیدار با مکزیک آغاز شد غلامی فردا به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی می شود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا