اجتماع سپرده گزاران در مقابل شعبه موسسه اعتباری ثامن در اردکان

به گزارش ایرنا شرکت کنندگان در این اجتماع، سپرده‌گذارانی هستند که با شنیدن شایعه بروز مشکلات مالی برای این موسسه، برای پس گرفتن سپرده‌های خود به این موسسه مراجعه کرده‌اند.
مسئولان موسسه ثامن وجود مشکل را تکذیب کرده‌اند و به سپرده‌گذاران اطمینان خاطر داده‌اند که مشکلی در تأمین نقدینگی ندارند.
موسسه اعتباری ثامن مجوز فعالیت از بانک مرکزی ندارد و اخیرا اعلام شد که برای ادغام با موسسه مالی و اعتباری کوثر مشغول مذاکره است.
سهامداران موسسه ثامن از اخذ مجوز بانک مرکزی ناامید شده‌اند و با موسسه کوثر برای ادغام به توافق اولیه دست یافته‌اند.
بر اساس اظهارات اخیر رییس بانک مرکزی، موسسه ثامن مشکلی ندارد و جای نگرانی برای سپرده گذاران این موسسه نیست.
تماس خبرنگار ایرنا با برخی مسئولان شهرستان در خصوص مطالبه سپرده گزاران موسسه ثامن به پاسخ منجر نشد.
اردکان با 98 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال شهر یزد واقع شده است.
7544/ 6014/ خبرنگار: مژگان دشتی** انتشار: کاظم شاملو

کلیدواژه:

موسسه ثامن

بازماندگان حادثه آتش‌سوزی برج لندن از هتل محل اقامتشان بیرون انداخته شدند! دنیا بپذیرد که پاکستان در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد نگرانی کاخ سفید از عدم تاثیر تحریم‌ها بر روسیه روز جهانی قدس در پاکستان افسران سابق رژیم صدام جانشین ابوبکر البغدادی می‌شوند ارائه وام کم بهره به دانشجویان موسسات غیرانتفاعی آمار ۲۵۰ میلیون دستگاه آلوده به ویروس فایربال اغراق‌آمیز است تصادف در زنجان دوکشته برجای گذاشت/ترافیک سنگین در آزادراه ها وقوع انفجار و تیراندازی در اردبیل تکذیب شد ۸۰۰ هکتار شبکه آبیاری و زهکشی در استان گلستان اجرا شد ۸۰۰۰ حامی ایتام در ماه رمضان در استان کرمانشاه جذب شد تعویق در عرضه اولیه «وپسا»

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا