سپرده‌گذاران موسسه اعتباری ثامن خویشتنداری کنند

قزوین- دادستان قزوین گفت: سپرده‌گذاران موسسه اعتباری ثامن خویشتنداری کنند موضوع از طریق مرکز توسط مسئولین در حال پیگیری است و هیچ گونه مشکلی برای سپرده گذاران این موسسه به وجود نخواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دادگستری قزوین، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به تجمع سپرده‎گذاران موسسه اعتباری ثامن در قزوین گفت: متاسفانه ازدحام جمعیت سپرده‎گذاران شعب موسسه اعتباری ثامن منجر به بروز مشکلاتی شده چرا که با این حجم مراجعه بانکها قادر به پرداخت یکجای وجوه مردم نیستند.

وی ادامه داد: از سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن تقاضا می شود حسب نیاز به شعب موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و خویشتنداری کنند.

دادستان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: سپرده گذراران نگران نباشند چرا که موضوع از طریق مرکز توسط مسئولین مربوطه در حال پیگیری است و به زودی مشکل حل می شود و موسسه در یکی از شعب بانکها تجمیع و ادغام خواهد شد.

کلیدواژه:

سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن

نظر شیعه در مورد اندیشه گناه ذاتی انسان چیست؟ جنگ رهبران جهان در سازمان ملل بر سر ایران لحن و رفتار ترامپ همه زمينه‌هاي مثبت را از بين مي‌برد «موگريني» و «لاوروف» درباره برجام رايزني کردند استان کرمانشاه در حسرت نوشت‌افزار ایرانی ـ اسلامی پنالتی بارسلونا مقابل ایبار درست بود؟ (عکس) پدیده امریکایی احمدی نژاد را رو سفید کرد! تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا