حضور سازمان سینمایی حوزه هنری با ۳ فیلم کوتاه در جشنواره ریور ایتالیا

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان سینمایی حوزه هنری با ۳ فیلم کوتاه «مادر»، «گزارشگر» و «سیخفیل» در یازدهمین جشنواره «ریور» ایتالیا حضور دارد.

۳ فیلم کوتاه «مادر»، «گزارشگر» و «سیخفیل» از محصولات «باشگاه فیلم سوره» وابسته به سازمان سینمایی حوزه هنری در جشنواره‌ فیلم کوتاه «ریور» ایتالیا به نمایش در می‌آید.

فیلم‌های کوتاه «مادر»، «گزارشگر» ساخته محمدرضا خردمندان و «سیخفیل» ساخته سامان غنایمی می‌باشد.

جشنواره «ریور» فیلم‌های کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن و دانشجویی با مدت زمان از 100 ثانیه تا 30 دقیقه را به رقابت می‌گذارد. این جشنواره داورانی از سه کشور انگلستان، پرتغال و ایتالیا دارد که همه فیلمساز، فیلمنامه نویس یا تهیه کننده هستند.

یازدهمین جشنواره فیلم کوتاه «ریور» از 26 خرداد تا 9 تیر در شهر پادوای ایتالیا در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

کلیدواژه:

laquo ریور raquo | فیلم کوتاه

بازار خوب صادرات تیرآهن/ جلوگیری از واردات تیرآهن غیراستاندارد تهدید مجدد روسیه برای فیلتر کردن تلگرام ایران، جزء ۲۰ کشور جهان با تنوع اقلیمی تحقق تعهد یک طرح کلان ملی در کرمانشاه؛ سوت قطار به زودی گوش ها را می نوازد آرامش نسبی بر بازار سکه حاکم شد/نرخ دلار به ۳۷۵۷ تومان رسید برگزاری مانور آمادگی نیروهای مسلح برای شرایط ویژه در فرودگاه مهرآباد اجرای بیش از 70 درصد از طرح احداث خطوط لوله صادرات گاز ایران به عراق تصویب ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت حذف مطبوعات، از سبد خرید کالاهای فرهنگی خانوار ایرانی پوستر نمایش کمدى ترسناک «اخککندو» رونمایى شد+عکس مترو تهران در صبح عید فطر رایگان است 56 تن؛ شمار تلفات حملات تروریستی پاکستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا