مشمولان سرباز معلم اول تیر فراخوانده شدند

سازمان وظیفه عمومی ناجا تمام مشمولان سرباز معلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم تیرماه 1396 را به خدمت سربازی فراخواند.
به گزارش ایرنا، از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا در این فراخوان اعلام کرد، تمام این مشمولان موظف هستند روز پنجشنبه یکم تیر ماه 96 در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده حضور یابند.
این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مراکز آموزش سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی در وزارت آموزش و پرورش به کارگیری می شوند.
مشمولانی که امریه سرباز معلمی برای آنان صادر نشده است، باید برای پیگیری درخواست خود به ادارات کل آموزش و پرورش استان محل سکونت مراجعه کنند.
افرادی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن، اقدام کنند.
عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود، مشمولان باید برگه های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه و کارت ملی را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

کلیدواژه:

مراکز آموزش

تغییر برنامه کمک مالی اداره امنیت داخلی آمریکا تمدید حالت فوق العاده در مصر از سوی نمایندگان پارلمان فوتسال، گمشده‌ای بزرگ در فدراسیون فوتبال گفت‌وگوی وزرای خارجه مصر و انگلیس درباره بحران قطر آغاز برداشت بیش از 250 تن میوه توت درختی در آذربایجان غربی ثبت‌نام دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین سال آغاز شد سه میلیون برگ سند در زنجان اسکن شده است ۴۰ دوربین سرعت سنج در محور تهران-مشهد مستقر شد میزان فطریه هر نفر در استان کرمانشاه ۶ هزار تومان است رسیدن به ظرفیت واحد متانول فن‌آوران پتروشیمی ماهشهر پس از 13 سال مبارزه با آفت سن غلات در مزارع گندم و جو خوزستان برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا