پیش‌بینی اسکان 40 هزار مسافر تابستانی در مدارس کرمانشاه

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه پیش بینی کرد: تابستان امسال بیش از 40 هزار نفر در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان اسکان پیدا کنند.

سلیمان محبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه برای اسکان و پذیرایی از میهمانان تابستانی 500 کلاس درس در استان در قالب چند گروه در نظر گرفته شده، اظهار کرد: بیشترین کلاس های درس در نظر گرفته شده برای اسکان کلاس های ویژه هستند.

محبی افزود: علاوه بر این کلاس‌های درس، 14 باب میهمانسرا و خانه معلم استان نیز در طول ایام تابستان همچون دیگر ایام سال آماده اسکان مسافران تابستانی هستند که این اماکن اقامتی ظرفیت اسکان حدود سه هزار نفر را دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه افراد غیرفرهنگی هم می‌توانند از اقامتگاه‌های آموزش و پرورش در سفرهای تابستانی خود استفاده کنند، اضافه کرد: شرایط اسکان برای تمامی متقاضیان فراهم شده، هرچند اولویت اسکان با فرهنگیان است.

محبی در ادامه در خصوص شیوه ثبت نام برای اسکان در اماکن اقامتی آموزش و پرورش اظهار کرد: افراد ضمن اینکه با مراجعه حضوری امکان استفاده از خدمات اسکان را دارند، در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به سامانه اسکان میهمانان فرهنگی http://eskan.medu.ir/ به صورت الکترونیکی نسبت به رزرو مکان اسکان اقدام کنند.

محبی با بیان اینکه مدارس و اماکن اقامتی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تاریخ 26 خرداد آماده پذیرایی از فرهنگیان شده‌اند، افزود: این اماکن تا 15 شهریور آماده ارائه خدمات به مسافران تابستانی هستند.

انتهای پیام

کلیدواژه:

آموزش و پرورش استان

پیام تسلیت رامبد جوان به همسرش +عکس دانلود نرم افزار Marvelous Designer 7 v3.2.95.27369 براي Mac در دیدار جهانگیری با رئیس‌جمهوری آذربایجان چه گذشت؟ از تردد زائران بدون ویزا جلوگیری می‌شود نماینده منطقه کردستان عراق در روسیه: بارزانی اشتباه کرد دیدار جهانگیری با رئیس جمهور آذربایجان حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا