سپرده گذاران ثامن مجاز نگران نباشند

خبرگزاري آريا-معاون نظارتي بانک مرکزي گفت : موسسه ثامن در مسير پيوستن به موسسات مجاز است و سپرده گذاران نگران نباشند.
به گزارش خبرگزاري آريا،فرشاد حيدري اظهار داشت: موسسه اعتباري ثامن يکي از موسسه هاي متقاضي دريافت مجوز از بانک مرکزي است.
وي با بيان اينکه اقداماتي توسط اين موسسه شامل پذيره نويسي در بورس و توديع سپرده قانوني نزد بانک مرکزي انجام شده است، گفت: بر اين اساس اين موسسه در حال پيوستن به موسسات مجاز است.
حيدري ادامه داد: فرآيند قانوني و رسيدگي به تقاضاي اين موسسه در حال انجام و ممکن است منجر به صدور مجوز و يا ادغام با يکي از بانک ها و موسسه هاي اعتباري شود.
وي خاطر نشان کرد: در هر صورت هيچ گونه مشکلي براي سپرده گذاران اين موسسه به وجود نخواهد آمد.
معاون نظارتي بانک مرکزي گفت: از سپرده گذاران موسسه اعتباري ثامن تقاضا مي شود حسب نياز به شعب موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و اطمينان داشته باشند که صدور مجوز و يا ادغام موسسه با حفظ حقوق و صيانت از سپرده هاي آنها انجام مي شود.

کلیدواژه:

سپرده گذاران | بانک مرکزی

جوایز برگزیدگان هفدهمین جشن حافظ اهدا شد وزیر پیشنهادی ارتباطات: هیچ‌گاه شغل بنده بازجویی یا تفتیش منازل نبوده است برای حل مشکلات قضایی مردم آمده ام کارواخال: در 20 دقیقه اول کار بارسا را تمام کردیم ترامپ در گرداب شارلوتزویل؛ موج استعفای کارآفرینان آمریکایی از شورای صنعتی ترامپ بدون استفاده از دارو اسپاسم عضلانی را از بین ببرید از آلودگی سواحل تا پرداخت نشدن حقوق ناجیان انتقام از همسر به تقلید سناریوی «بنیتا»

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا