سپرده گذاران ثامن مجاز نگران نباشند

خبرگزاري آريا-معاون نظارتي بانک مرکزي گفت : موسسه ثامن در مسير پيوستن به موسسات مجاز است و سپرده گذاران نگران نباشند.
به گزارش خبرگزاري آريا،فرشاد حيدري اظهار داشت: موسسه اعتباري ثامن يکي از موسسه هاي متقاضي دريافت مجوز از بانک مرکزي است.
وي با بيان اينکه اقداماتي توسط اين موسسه شامل پذيره نويسي در بورس و توديع سپرده قانوني نزد بانک مرکزي انجام شده است، گفت: بر اين اساس اين موسسه در حال پيوستن به موسسات مجاز است.
حيدري ادامه داد: فرآيند قانوني و رسيدگي به تقاضاي اين موسسه در حال انجام و ممکن است منجر به صدور مجوز و يا ادغام با يکي از بانک ها و موسسه هاي اعتباري شود.
وي خاطر نشان کرد: در هر صورت هيچ گونه مشکلي براي سپرده گذاران اين موسسه به وجود نخواهد آمد.
معاون نظارتي بانک مرکزي گفت: از سپرده گذاران موسسه اعتباري ثامن تقاضا مي شود حسب نياز به شعب موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و اطمينان داشته باشند که صدور مجوز و يا ادغام موسسه با حفظ حقوق و صيانت از سپرده هاي آنها انجام مي شود.

کلیدواژه:

سپرده گذاران | بانک مرکزی

تنها راه استاندارد برای بازرسی آسانسورهای منازل مسکونی مرگ توله خرس قهوه ای در تصادف با خودرو در مازندان + عکس تقوی چراغ روشنگرهدایت الهی برای بندگان خداست شکوه و عظمت راهپیمایی اربعین حسینی سبب بیداری اسلامی در سراسر جهان شده است قاتل اهورای 2.5 ساله: من به دنبال کشتن اهورا نبودم بغداد نمی‌تواند معاونانم را بازداشت کند کارگروه ویژه برای رفع موانع طرح‌های آبرسانی استان بوشهر تشکیل می‌شود همایش ۱۰۰ هزار نفری در پارک گوللرباغی/”صبح و نشاط” به وقت شهر دوچرخه ایران+تصاویر

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا