سپرده گذاران ثامن مجاز نگران نباشند

خبرگزاري آريا-معاون نظارتي بانک مرکزي گفت : موسسه ثامن در مسير پيوستن به موسسات مجاز است و سپرده گذاران نگران نباشند.
به گزارش خبرگزاري آريا،فرشاد حيدري اظهار داشت: موسسه اعتباري ثامن يکي از موسسه هاي متقاضي دريافت مجوز از بانک مرکزي است.
وي با بيان اينکه اقداماتي توسط اين موسسه شامل پذيره نويسي در بورس و توديع سپرده قانوني نزد بانک مرکزي انجام شده است، گفت: بر اين اساس اين موسسه در حال پيوستن به موسسات مجاز است.
حيدري ادامه داد: فرآيند قانوني و رسيدگي به تقاضاي اين موسسه در حال انجام و ممکن است منجر به صدور مجوز و يا ادغام با يکي از بانک ها و موسسه هاي اعتباري شود.
وي خاطر نشان کرد: در هر صورت هيچ گونه مشکلي براي سپرده گذاران اين موسسه به وجود نخواهد آمد.
معاون نظارتي بانک مرکزي گفت: از سپرده گذاران موسسه اعتباري ثامن تقاضا مي شود حسب نياز به شعب موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و اطمينان داشته باشند که صدور مجوز و يا ادغام موسسه با حفظ حقوق و صيانت از سپرده هاي آنها انجام مي شود.

کلیدواژه:

سپرده گذاران | بانک مرکزی

فرود اضطراری پرواز مشهد - اصفهان در فرودگاه شهید بهشتی جنگ همزمان سیمئونه با یونایتد و بارسلونا؛ این ستاره فروشی نیست! اهتمام ویژه مسئولان جهت تکمیل و تجهیز سالن همایش کتابخانه مرکزی اردبیل مدارس مناطق محروم کشتیرانی جمهوری اسلامی در مسیر تعالی اپراتور بندری APM هم از حملات سایبری در امان نماند گرد و غبار در برخی مناطق کشور اولین سوال رهبر انقلاب از محافظان پس از به‌هوش‌آمدن چه بود؟ گودرزی در گفت‌وگو با فارس: کسانی که علیه سپاه فضاسازی می‌کنند آب به آسیاب دشمن می‌ریزند/ این فضاسازی‌ها با هدف فرار از پاسخگویی انجام می‌شود فرمان مهاجرتی ترامپ ایالات متحده را از گزند تروریست‌های دست پرورده آمریکا در امان نگاه نمی دارد لاریجانی: امکان های فراوانی برای سرمایه گذاری و اشتغال بین ایران و کره جنوبی وجود دارد پاراچنار به غزه پاکستان تبدیل شده است/ کشتار شیعیان را متوقف کنید ضرورت تقویت استقلال بانک‌های مرکزی برای ثبات مالی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا