تخصیص ۱۲۰ میلیاردتومان اعتبار به واحدهای صنعتی استان

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با اشاره به اینکه مبلغ ۴۰۶ میلیارد تومان اعتبار برای رونق ستاد تسهیل در استان از سوی دولت پیش بینی شد، گفت: تا کنون ۱۲۰ میلیارد تومان از این اعتبار به واحدهای صنعتی استان تخصیص یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جبار کیانی شامگاه یکشنبه در نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: دولت در سال گذشته بستر مناسبی برای برون رفت واحدهای صنعتی از رکود ایجاد کرد.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج عنوان کرد: مبلغ 406 میلیارد تومان اعتبار برای رونق ستاد تسهیل در استان از سوی دولت پیش بینی شد که تا کنون 120 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

کیانی هدف از برگزاری این نشست را بررسی میزان اثرگذاری تسهیلات رونق تولید در رونق و توسعه واحدهای تولیدی استان بیان کرد و افزود: عمده واحدهایی که در شرکت‌ها و نواحی شهرک‌های صنعتی استان راکد شدند به علت دریافت تسهیلات زود بازده بود.

وی با تاکید بر اینکه ما امروز میراث دار صنایعی هستیم که در سال‌های گذشته راکد شده بودند، گفت: بسیاری از واحدهای که منابع مالی به آنها تزریق شد هم متاسفانه بنا به دلایلی غیرفعال هستند.

کیانی عنوان کرد: تیم کارشناسی از بخش خصوصی استان یک بازدید میدانی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان داشته است و عدم رونق تولید در این واحدها را آسیب شناسی کرده است.

وی خواستار تغییر رویکردهای ستاد تسهیل استان شد و افزود: انتظار می‌رود سازمان صنعت و معدن واحدهای را به ستاد تسهیل ارائه دهد که براساس شاخص‌های کمیته ستاد تسهیل باشند.

انتهای پیام/

R41452/P1357/S6,69/CT11

کلیدواژه:

میلیارد تومان | صنعتی استان | ستاد تسهیل

وزارت نیرو: جیره‌بندی آب در خوزستان صحت ندارد مهران لرزید سخنان تند علیرضا رییسیان درباره سینمای ایران در آمریکا تهران میزبان رقابت‌های انتخابی جام جهانی چوگان بازیگر معروف درگذشت چرا در ماه رمضان چاق می شویم؟ وسوسه عنایتی برای بازگشت به مستطیل سبز ظریف: ممنوعیت ورود مسلمانان آمریکا را امن نمی‌کند غبار روبی مزار شهدا توسط مسئولان قضایی خراسان رضوی آب چالشی جدی برای نسل های آینده؛ لزوم تغییر در شیوه مصرف آن در بخش های مختلف تعطیلی بخشی از موزه قاجار به دلیل مرمت آمریکا با طرح های متعدد تحریمی فشار بر ایران را افزایش داد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا