پورمختار: دولت به اصول‌گرایان نیاز دارد/ اصول‌گرایان نتوانستند جذب حداکثری داشته باشند

رویداد۲۴-نتوانسته‌ایم همه کسانی که این روحیه را دارند و دل در گرو انقلاب و نظام دارند را جذب کنیم.محمدعلی پورمختار نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی درباره برنامه های اصولگرایان برای تغییر گفتمانی در آینده سیاسی این جریان گفت: اصولگرایی گفتمان اصیل انقلاب، نظام و قرآن است و ما نمی‌توانیم این گفتمان را عوض کنیم بلکه شیوه‌ها و رفتارهایمان را باید اصلاح کنیم کما اینکه اصلاح طلبان نیز باید در روشهای‌شان تغییراتی ایجاد کنند.

.

عضو کمیسیون قضایی خاطر نشان کرد: جریان انقلابی یک جریان بالنده و گسترده است. بسیاری از اشخاص حتی در سایر جریان‌های سیاسی دارای روحیه انقلابی هستند در این گفتمان تعریف می‌شود. یکی اشکال کار ما این است که نتوانسته ایم همه کسانی که این روحیه را دارند و دل در گرو انقلاب و نظام دارند را جذب کنیم.

وی درمورد اینکه مشکل اصولگرایان برای این جذب چیست گفت: اشکال اصولگرایان در روش است. البته ما یک اصلاح تاکتیکی را در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک تجربه مفید به دست آوردیم و آن رسیدن به اتحاد بود و این یکی از مسیرهای بود که به درستی تصمیم گیری و طی شد.

این نماینده اصولگرای مجلس در مورد برنامه اصولگرایان برای 4سال آینده خاطرنشان کرد: اصولگرایان حاضر حساس و اثرگذار هستند و قطعا باید دست به نقد بزنند و درکنار این حضور و مشارکت هم در عرصه مدیریت مختلف کشور نیز داشته باشند البته دولت نیز به اصولگرایان نیاز دارد و نمی تواند با تکیه بر رای که آورده است کارها را پیش ببرد چراکه این رای الزاما به معنای بله به اصلاح طلبان نیست بلکه به شعارها رای داده شده است.

وی در مورد اینکه تاچه اندازه برخی تندرروی ها باعث ناکامی اصولگرایان در انتخابات گذشته شده است گفت:این تندرروی ها نه تنها در چامعه اصولگرایی وجود دارد بلکه در بین اصلاح طلبان نیز هست .

پورمختار بیان کرد: از جمله تغییر روش ما باید در نحوه تعامل و رفتار با قشرهای مختلف جامعه و جوانان باشد چراکه ما در بخش جذب رای جوانان ضعیف عمل کردیم و اصولگرایان نتوانستند جذب حداکثری داشته باشند و این یک ضرورت مهم است که اصولگرایان با شناخت دقیق از شرایط اجتماعی و سیاسی کشور بتوانند دست به جذب حداکثری بزنند تا بتوانند راهبردهای خودشان را نیز اجرایی کنند.

ساخت اولین فیلم سه‌بعدی از فعالیت ویروس‌ها آزادی آزادگان و نقش آیت‌الله هاشمی‌ هشدار ترکیه نسبت به همه‌پرسی استقلال اقلیم کردستان افتادن یک خودرو در رودخانه فصلی کهورستان در هرمزگان امدادرسانی در 6 استان درگیر سیل/ یک نفر مفقود بدون استفاده از دارو اسپاسم عضلانی را از بین ببرید از آلودگی سواحل تا پرداخت نشدن حقوق ناجیان انتقام از همسر به تقلید سناریوی «بنیتا»

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا