پیام تسلیت رئیس مجلس مردمی سوریه به لاریجانی در پی حوادث تروریستی

رئیس مجلس مردمی جمهوری عربی سوریه در پیامی به علی لاریجانی، مراتب تسلیت و همدردی خود را در پی وقوع حوادث تروریستی در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی (ره) ابراز داشت. به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، متن پیام هدیه عباس به این شرح است:
به نام خود و به نام مجلس مردمی در جمهوری عربی سوریه صمیمانه‌ترین همدردی را به جنابعالی و همکارانتان در مجلس شورای اسلامی ایران و به ملت دوست ایران و رهبری آن حضرت آیت الله العظمی امام سیدعلی خامنه ای به خاطر حمله تروریستی که مجلس شورای اسلامی و مرقد حضرت امام خمینی رحمت الله علیه را مورد هدف قرار دارد، ابراز می دارم.

از خداوند سبحان شفای عاجل برای مجروحین این حادثه تروریستی خواهانیم، امیدواریم کشور برادر شما را از شر جنایت های تروریسم برهاند و برایتان پیروزی و قدرت بیشتر آرزومندیم این هجمات تروریستی را که باعث قربانی شدن شهروندان بی‌دفاع و بی‌گناه گردید بخشی از جنگ تروریستی می‌باشد که نیروهای تکفیری با پشتیبانی تشکیلات مرتجع و کشورهای استعماری بر ضد سوریه و ایران و عراق مدیریت شده که امضای بین المللی و اقلیمی بر روی آن است. لیکن تأکید می‌نماییم علی رغم وحشیانه بودن این حملات با ایمان و اعتماد، پیروزی ما در این نبرد رقم خواهد خورد. تأکید می‌کنیم در رویارویی با گروه‌های تروریستی تکفیری و حامیان آنان هر چقدر این نبرد شدیدتر گردد در کنار شما و در یک سنگر می‌باشیم، ما با فداکاری و ایثار پیروزی ملت‌هایمان و آینده روشن آنان را خواهیم نوشت.

خداوند ارواح پاک و طیبه قربانیان دو انفجار و دو هجمه تروریستی را رحمت نموده و برای نجات یافتگان و مجروحین شفای عاجل و برای کشورتان امنیت و نعمت مستدام خواهانیم.

والاترین مراتب تقدیر و احترام من را بپذیرید.
مطالبات گندمکاران هنوز به طور کامل پرداخت نشده است یکی از معضلات رایج در دستگاه‌ها و ادارات استفاده از موبایل و شبکه‌های اجتماعی است پیگیری مجلس برای افزایش حقوق نیروهای مسلح اهورا قربانی شکنجه هولناک ناپدری +عکس حضرت عباس الگوی بی بدیل ولایت پذیری این موفقیت‌ها اتفاقی نیست مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا