آیین معارفه و تکریم دو مدیر کتابخانه ملی با حضور وزیر ارشاد

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از کتابخانه ملی، در این مراسم که رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و رئیس سازمان حراست کل کشور حضور داشتند، مدیران کل حراست و حوزه ریاست و روابط عمومی معرفی شدند و از زحمات و فعالیت های مدیران کل پیشین حراست و حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران قدردانی شد.

** انتشار ویرایش پنجم کتاب «رده‌بندی ده ‌دهی دیوئی جغرافیای ایران»
به گزارش ایرنا از کتابخانه ملی، کتاب «رده‌بندی ده ‌دهی دیوئی جغرافیای ایران» (ویرایش پنجم) منتشر و روانه بازار نشر شده است.
این کتاب به کوشش هاجر محمدزاده و با نظارت جمشید کیان فر توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در 181 صفحه چاپ و به بازار نشر عرضه شد.

** همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات با نهاد کتابخانه ها
به گزارش ایرنا از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مانند سال گذشته با هدف جلب مشارکت بیشتر ایرانیان و فارسی زبانان خارج از کشور در مسابقه کتابخوانی رضوی با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همکاری می‌کند.
در همین خصوص و با هدف تقویت این همکاری، مدیرکل امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با ابلاغ نامه‌ای، نمایندگی‌های فرهنگی ایرانیان خارج را به شرکت گسترده و برگزاری هرچه باشکوه‌تر هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) فراخواند.
هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) که از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمه معصوم(ع) و به مناسبت ایام با برکت دهه کرامت برگزار می‌شود.
فراهنگ ** 1880 ** دریافت: پروین اروجی * انتشار: امید غیاثوند

کلیدواژه:

نهاد کتابخانه | کتابخانه ملی

درگیری در ورزشگاه میان هواداران استقلال و سایپا نیروهای سعودی از راه دریا وارد عدن شدند کنعانی‌زادگان: منصوریان همان اول حرفش را می‌زند، اما جوجه را آخر پاییز می‌شمارند/ از مجموعه استقلال دلخورم عباس زاده: مهدی رحمتی روی من صد در صد خطا کرد کمالوند: سیستم دفاعی تیم ما بد عمل کرد/ جو خوبی در ورزشگاه حاکم بود عباس‌زاده: چه کنم؟ عاشق پرسپولیس هستم! بازگشت پارس جم به صدرجدول در2دقیقه بوسه گلزن پرسپولیسی سایپابرمچ‌بندقرمز،سکوهارامنفجرکرد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا