آیین معارفه و تکریم دو مدیر کتابخانه ملی با حضور وزیر ارشاد

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از کتابخانه ملی، در این مراسم که رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و رئیس سازمان حراست کل کشور حضور داشتند، مدیران کل حراست و حوزه ریاست و روابط عمومی معرفی شدند و از زحمات و فعالیت های مدیران کل پیشین حراست و حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران قدردانی شد.

** انتشار ویرایش پنجم کتاب «رده‌بندی ده ‌دهی دیوئی جغرافیای ایران»
به گزارش ایرنا از کتابخانه ملی، کتاب «رده‌بندی ده ‌دهی دیوئی جغرافیای ایران» (ویرایش پنجم) منتشر و روانه بازار نشر شده است.
این کتاب به کوشش هاجر محمدزاده و با نظارت جمشید کیان فر توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در 181 صفحه چاپ و به بازار نشر عرضه شد.

** همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات با نهاد کتابخانه ها
به گزارش ایرنا از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مانند سال گذشته با هدف جلب مشارکت بیشتر ایرانیان و فارسی زبانان خارج از کشور در مسابقه کتابخوانی رضوی با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همکاری می‌کند.
در همین خصوص و با هدف تقویت این همکاری، مدیرکل امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با ابلاغ نامه‌ای، نمایندگی‌های فرهنگی ایرانیان خارج را به شرکت گسترده و برگزاری هرچه باشکوه‌تر هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) فراخواند.
هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) که از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمه معصوم(ع) و به مناسبت ایام با برکت دهه کرامت برگزار می‌شود.
فراهنگ ** 1880 ** دریافت: پروین اروجی * انتشار: امید غیاثوند

کلیدواژه:

نهاد کتابخانه | کتابخانه ملی

روحانی: مردسالاری تفکری‌سنتی ولی غیردینی‌است ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد مقابله عربستان با تلاش ایران برای مبارزه با گرد و غبار! از «سفر جادویی» تا «شیخ مفید» با «ماه تمام» آمریکا: استقلال کردستان عراق را تائید نمی‌کنیم فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای دشمن خیانت است/ روح مطالبه‌گری موجب پیشرفت جامعه است دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش درخشش فوق العاده رونالدو ادامه دارد (عکس) وضعیت جاده‌های شمالی کشور در ایام تعطیلات عید فطر آماده‌باش آتش نشانی برای نماز عیدفطر عکس قدیمی بازیگر «چارچنگولی» در دوران کودکی مدافع تیم ملی به پرسپولیس پیوست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا