ادامه بازتاب گسترده حمله موشکی مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در سوریه

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه به تلافی حملات تروریستی اخیر تهران، در رسانه‌های بین المللی بازتاب گسترده‌ای داشت.

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان علام کرد: سپاه پاسداران ایران در مقابله با اقدامات داعش در هفتم ژوئن در تهران، چندین موشک به مواضع داعش در سوریه پرتاب کرده است.

خبرنگار سی‌ان‌ان در تهران گزارش داد: حمله موشکی ایران به سوریه نشان‌دهنده افزایش نقش ایران در تحولات سوریه است.

فایننشال تایمز نیز نوشت: تهران موشک دور برد متوسط به مواضع داعش در سوریه شلیک کرد.

شبکه 24 نیوز اعلام کرد: ایران به مواضع تروریست‌ها در سوریه موشک پرتاب کرد.

نیویورک‌تایمز اعلام کرد: ایران به منظور تنبیه تروریست‌ها به سوریه موشک پرتاب کرد. حمله موشکی ایران بیانگر افزایش نقش این کشور در جنگ سوریه و نشانه‌ای از قدرت رو به رشد تهران در منطقه است.

خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس نوشت: سپاه پاسداران ایران اعلام کرد چندین حمله موشکی را به شرق سوریه و در تلافی حملات مورد ادعای داعش در تهران، انجام داده است.

خبرگزاری روسی ایتارتاس نوشت: نیروهای سپاه، که قدرتمند‌ترین سازمان امنیتی و نظامی ایران است، حملات موشکی را علیه گروه‌های تروریستی نزدیک شهر دیرالزور سوریه انجام داده‌اند.

بخش فرانسوی پایگاه اینترنتی شبکه روسی راشاتودی نوشت ایران در تلافی عملیات تروریستی داعش در تهران ،مواضع این گروه را در خاک سوریه با شلیک چندین فروند موشک هدف قرار داد.

خبرگزاری رویترز نوشت: ایران روز یکشنبه با شلیک موشک به شرق سوریه، پایگاه‌های گروه‌های شبه‌نظامی در آن منطقه را به تلافی حملات تهران که 18 کشته در پی داشت، هدف قرار داد.

شبکه تلویزیونی لبنانی المیادین اعلام کرد سپاه پاسداران انقلاب ایران از حمله موشکی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه خبر داد.

این شبکه همچنین اعلام کرد پس از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دیرالزور، قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، داعش را به سرنوشتی دردناک تهدید کرد.

شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه اعلام کرد حمله موشکی نیروهای ایرانی به مواضع گروه‌های تروریستی در دیرالزور سوریه، خسارات قابل توجهی را بر گروه تروریستی داعش وارد کرده است.

شبکه المنار اعلام کرد بر اساس گزارش‌های رسیده در حمله موشکی ایران، تعداد قابل توجهی از تروریست‌ها به هلاکت رسیدند و بخشی از تجهیزات و تسلیحات آنان نابود شد.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت نیز در بازتاب حمله موشکی اخیر نوشت جمهوری اسلامی ایران عملیات موشکی کم‌سابقه‌ای را انجام داده است.

پایگاه اینترنتی کانال هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی نوشت: حمله موشکی ایران به مواضع داعش در شرق سوریه پیامی به دشمنانش در منطقه از جمله عربستان سعودی و اسرائیل و همچنین به آمریکا است.

پایگاه اینترنتی نشریه هاآرتص نوشت: ایران با موشک‌هایی با برد 800 کیلومتر خاک سوریه را هدف قرار داد.

پایگاه اینترنتی نشریه اسرائیل نشنال نیوز نیز نوشت: ایران از موشک‌های شهاب سه میان برد در حمله به مواضع داعش در سوریه استفاده کرد.

پایگاه اینترنتی شبکه خبری صهیونیستی «آی 24 نیوز» اعلام کرد ایران مواضع و پایگاه‌های گروه تروریستی داعش در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با موشک هدف قرار داد. کنترل این منطقه عمدتا در اختیار عناصر داعش است.

پایگاه اینترنتی روزنامه صهیونیستی جروزالم پست: ایران چندین فروند موشک میان برد را از خاک خود به مواضع گروه‌های شبه‌نظامی که معتقد است که مسئول حمله اخیر در تهران هستند، به منطقه دیرالزور در شرق سوریه شلیک کرد.

پایگاه اینترنتی نشریه معاریو رژیم صهیونیستی نوشت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مواضع داعش در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را هدف حملات موشکی خود قرار داد.

روزنامه فرانسوی لوفیگارو نوشت: ایران برای نخستین بار از خاک خود و با موشک مواضع داعش را در خاک سوریه هدف قرار داد.

پایگاه اینترنتی گلوبال نیوز نیز نوشت: ایران به تلافی حملات داعش به مجلس خود مواضع این گروه را در شرق سوریه هدف حملات موشکی خود قرار داد.

خبرگزاری چینی شین‌هوا گزارش داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز یکشنبه اعلام کرد یگان‌های هوا و فضای آن با موشک‌های خود مراکز فرماندهی «تروریست‌ها» را در دیرالزور سوریه هدف قرار داده‌اند.

روزنامه «پیپلز دیلی» -بزرگترین گروه مطبوعاتی در چین- در پیامی در توییتر نوشت: ایران به تلافی حمله تروریستی تهران، با موشک‌های بالستیک میان برد خود دیرالزور سوریه را هدف قرار داد.

«اونیان»، خبرگزاری رسمی اوکراین، نوشت در حمله موشکی ایران به مقر تروریست‌ها در سوریه، تعداد زیادی تروریست کشته و تجهیزات و سلاح‌های نظامی آن‌ها نابود شد. همچنین این حمله جوابی بود به عملیات تروریستی به ساختمان مجلس و مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی که در پی آن 12 نفر کشته شدند.

این خبرگزاری با اشاره به سخنان هفته گذشته مقام معظم رهبری نوشت: عملیات تروریستی داعشی‌ها بی‌پاسخ نماند.

شبکه خبری رادیویی «اروپا1» اعلام کرد ایران با شلیک چندین فروند موشک به مواضع داعش، انتقام عملیات تروریستی این گروه در تهران را گرفت.

خبرگزاری اتریش (آپا) به حمله موشکی ایران به مواضع تروریست های داعش پرداخت و نوشت که سپاه پاسداران ایران یکشنبه شب با موشک‌های خود به مواضع تروریست‌های داعش در سوریه حمله کرد.

پایگاه اینترنتی روزنامه الخلیج امارات، سپاه پاسداران با استفاده از موشک‌های بالستیک از داخل ایران، دیرالزور سوریه را هدف قرار داد.

پایگاه اینترنتی روزنامه الشروق مصر اعلام کرد ایران در اقدامی انتقام‌جویانه، روز یکشنبه با موشک مواضع عناصر داعش را در سوریه هدف قرار داد.

روزنامه الیوم‌السابع در مصر اعلام کرد: نیروهای سپاه پاسداران ایران با شلیک موشک، گروه‌های تندرو در شرق سوریه را هدف قرار دادند. ایران این نیروها را مسئول حملات اخیر در تهران می‌داند.

پایگاه اینترنتی ایلاف -از پایگاه‌های نزدیک به عربستان- اعلام کرد: تهران از حمله موشکی به مناطقی که پایگاه‌های تروریست‌ها در دیرالزور سوریه، منطقه تحت تسلط داعش خوانده است، خبر داد.

بیشتر بخوانید:
بازتاب بین المللی حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در دیرالزور+ عکس

انتهای پیام/

کلیدواژه:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی | مواضع داعش در سوریه | سوریه را هدف قرار داد | سپاه پاسداران ایران | حمله موشکی ایران | دیرالزور سوریه | مواضع تروریست | عملیات تروریستی | پایگاه اینترنتی | ایران به مواضع | تروریستی داعش | تروریست ها | اسلامی ایران | شرق سوریه | تلافی حملات | سوریه هدف

۷۰ درصد مردم گیلان در خطر افزایش وزن و چاقی هستند پسر طالبانی: همه پرسی اشتباه بزرگ بارزانی بود حضور مستشاری‌ ایران در برخی کشورهای منطقه، کاملا قانونی است بارزانی بازنده بزرگ بحران کرکوک اسپیکرهای هوشمند گوگل به صفحه نمایش مجهز می شوند میلاد زکی پور در بازی دیروز از بهترین های استقلال بود کارمان قبل از دیدار با مکزیک آغاز شد غلامی فردا به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی می شود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا