حمایت ۳۶۰ ناشر و کتابفروش از ادامه فعالیت سید‌عباس صالحی در وزارت ارشاد

۳۶۰ ناشر‌، کتابفروش و توزیع‌کننده کتاب با ارسال نامه‌ای به وزیر ارشاد از ادامه فعالیت سید‌عباس صالحی در سمت معاونت فرهنگی ارشاد حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ 360 مدیر نشر،‌ کتابفروش و توزیع‌کننده کتاب در نامه‌ای به سید‌رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ادامه فعالیت سیدعباس صالحی در معاونت فرهنگی وزارت ارشاد حمایت کردند.

در بخشی از این نامه آمده است:‌ «به قرار مسموع جناب آقای دکتر سید عباس صالحی معاون فرهنگی آن وزارتخانه مایل به ادامه حضور خود در این سمت در دولت دوازدهم نیستند،‌ بی‌شک جنابعالی با اشرافی که برفضای فرهنگی کشور دارید،‌ نیک آگاهید که در چهار سال گذشته و از آغاز به کار دگتر صالحی در آن وزارتخانه به میزان زیادی از تنش‌های حاکم بر فضای نشر در کشور کاسته شده است،‌ کاهش اعمال سلیقه‌ها در حوزه ممیزی کتاب باور توانمندی فعالان عرصه نشر به حل و فصل مشکلات‌شان ،‌ همراهی در واسپاری امور نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به صنف‌،کاهش زمان صدور مجوز کتاب‌، اتخاذ شیوه‌های صحیح‌تر و توزیع یارانه‌ها،‌ نمونه‌هایی از رویکرد مثبت چهارسال گذشته در این حوزه است».

انتهای پیام/

R1013198/P1013197/S4,35/CT12 پیوست حمایت از حضور سید‌عباس صالحی در ارشاد

کلیدواژه:

سید عباس صالحی | عباس صالحی

روحانی: مردسالاری تفکری‌سنتی ولی غیردینی‌است ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد مقابله عربستان با تلاش ایران برای مبارزه با گرد و غبار! از «سفر جادویی» تا «شیخ مفید» با «ماه تمام» آمریکا: استقلال کردستان عراق را تائید نمی‌کنیم فراهم کردن خوراک تبلیغاتی برای دشمن خیانت است/ روح مطالبه‌گری موجب پیشرفت جامعه است دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش درخشش فوق العاده رونالدو ادامه دارد (عکس) وضعیت جاده‌های شمالی کشور در ایام تعطیلات عید فطر آماده‌باش آتش نشانی برای نماز عیدفطر عکس قدیمی بازیگر «چارچنگولی» در دوران کودکی مدافع تیم ملی به پرسپولیس پیوست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا