حمایت ۳۶۰ ناشر و کتابفروش از ادامه فعالیت سید‌عباس صالحی در وزارت ارشاد

۳۶۰ ناشر‌، کتابفروش و توزیع‌کننده کتاب با ارسال نامه‌ای به وزیر ارشاد از ادامه فعالیت سید‌عباس صالحی در سمت معاونت فرهنگی ارشاد حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ 360 مدیر نشر،‌ کتابفروش و توزیع‌کننده کتاب در نامه‌ای به سید‌رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ادامه فعالیت سیدعباس صالحی در معاونت فرهنگی وزارت ارشاد حمایت کردند.

در بخشی از این نامه آمده است:‌ «به قرار مسموع جناب آقای دکتر سید عباس صالحی معاون فرهنگی آن وزارتخانه مایل به ادامه حضور خود در این سمت در دولت دوازدهم نیستند،‌ بی‌شک جنابعالی با اشرافی که برفضای فرهنگی کشور دارید،‌ نیک آگاهید که در چهار سال گذشته و از آغاز به کار دگتر صالحی در آن وزارتخانه به میزان زیادی از تنش‌های حاکم بر فضای نشر در کشور کاسته شده است،‌ کاهش اعمال سلیقه‌ها در حوزه ممیزی کتاب باور توانمندی فعالان عرصه نشر به حل و فصل مشکلات‌شان ،‌ همراهی در واسپاری امور نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به صنف‌،کاهش زمان صدور مجوز کتاب‌، اتخاذ شیوه‌های صحیح‌تر و توزیع یارانه‌ها،‌ نمونه‌هایی از رویکرد مثبت چهارسال گذشته در این حوزه است».

انتهای پیام/

R1013198/P1013197/S4,35/CT12 پیوست حمایت از حضور سید‌عباس صالحی در ارشاد

کلیدواژه:

سید عباس صالحی | عباس صالحی

دستگیری مظنون حمله تروریستی بارسلون منصوریان: تا ۱۴۰۱ استقلال من جزو بهترین‌های آسیا می‌شود!/ داوری خوب بود نکاتی جالب از زندگی هنری و خصوصی رابرت دنیرو مدل عجیب خوشحالی عباس‌زاده +عکس حرکت زشت سناتور زن استراليايي در توهين به حجاب +عکس عباس‌زاده: چه کنم؟ عاشق پرسپولیس هستم! بازگشت پارس جم به صدرجدول در2دقیقه بوسه گلزن پرسپولیسی سایپابرمچ‌بندقرمز،سکوهارامنفجرکرد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا