۷۰ میلیارد ریال اعتبار صرف اجرای طرح‌های بخش کشاورزی زیرکوه شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زیرکوه گفت: حدود ۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی سال گذشته در این شهرستان جذب و در ۳۴ پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار سرمایه‌گذاری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمد بنی اسدی شامگاه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: از محل بند «ز» تبصره 5 در سال جاری نیز پنج رشته قنات در روستاهای چشمه بید،گمج شیرخند، مغیلان،استند و دعوت با 724 میلیون ریال اعتبار بلاعوض احیا شدند.

وی تصریح کرد: همچنین از محل همین اعتبارات، 5 باب استخر ذخیره آب با اعتباری بالغ بر 352 میلیون ریال در روستاهای امیرآباد، مولید،کریزان، ابراهیم آباد و دعوت احداث و مورد استفاده کشاورزان قرار گرفته است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زیرکوه بیان کرد: از محل اعتبارات بند«ه» تبصره 5 نیز مبلغ یک میلیارد و 526 میلیون ریال برای احیای 5 رشته قنات در روستاهای فخران، عباس آباد، بهمن آباد، دوست آباد و جیم آباد هزینه شد.

بنی اسدی با اشاره به اجرای پروژه های آبیاری تحت فشار و کم فشار، تصریح کرد: سال گذشته از محل اعتبارات بند «ه» تبصره 5 ، 3 پروژه با 4 میلیارد و 401 میلیون ریال تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته است که با این اعتبار 54 هکتار از اراضی شهرستان از این روش آبیاری بهره مند شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زیرکوه کل اعتبارات ملی جذب شده در سال 95 در شهرستان زیرکوه از محل بند«ه» تبصره 5 و بند «د» تبصره 4 در مرحله دوم را بالغ بر 7 میلیارد تومان عنوان کرد

وی بیان کرد: این میزان اعتبار در 34 پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار هزینه شده و 350 هکتار از اراضی شهرستان را تحت پوشش آبیاری تحت فشار و 485 هکتار از اراضی را زیر پوشش آبیاری کم فشار قرار داده است.

انتهای پیام/

R41348/P1357/S6,56/CT11

کلیدواژه:

آبیاری تحت فشار | شهرستان زیرکوه | میلیون ریال | کم فشار | تبصره 5

برای دفع بلا در ماه صفر چه اعمالی باید انجام داد؟ ماه صفر؛ ماه مظلوم اوباما بعد از ریاست جمهوری‎ ایران همیشه پشتیبان فلسطین بوده است مشحون: مشکل تیم ملی دختران نوجوان حل شد عاشورزاده حذف شد رانندگی انتحاری و خطرناک نیسان آبی رنگ در جاده شمال / ببینید مسی ايرانی، خيابان‌هاى بارسلونا را به هم ريخت+فیلم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا