مرکل پیروزی حزب مکرون در انتخابات فرانسه را تبریک گفت

صدراعظم آلمان پیروزی قاطع حزب «جمهوری به پیش» در انتخابات پارلمانی فرانسه را به رئیس‌جمهور این کشور تبریک گفت.

باشگاه خبرنگاران: آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، پیروزی حزب امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، در انتخابات پارلمانی این کشور را تبریک گفت.

وی امروز پیروزی قاطع جنبش «جمهوری به پیش» در انتخابات پارلمانی فرانسه را که به همراه حزب متحدش، حزب جنبش دموکرات (MoDem) اکثریت مطلق کرسی‌های مجلس نمایندگان فرانسه را به دست آورده است، به رئیس جمهور فرانسه تبریک گفت.

صدراعظم آلمان ابراز امیدواری کرد که این پیروزی، زمینه را برای همکاری بیشتر میان پاریس و برلین فراهم کند که هم برای فرانسه و آلمان و هم برای کل اتحادیه اروپا مفید است.

حزب امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، روز یکشنبه اکثریت مطلق کرسی‌های پارلمان این کشور را با به دست آوردن 355 تا 425 کرسی از مجموع 577 کرسی، به خود اختصاص داد.

کلیدواژه:

رئیس جمهور | تبریک گفت

اسپیکرهای هوشمند گوگل به صفحه نمایش مجهز می شوند هیچ امکانی برای مذاکره مجدد برجام وجود ندارد آشنایی با پاناما، حریف دوستانه ایران در راه جام جهانی یک زن ایرانی در کابینه جدید امارات مبارزه با فرقه‌های انحرافی از مهمترین وظایف علماست میلاد زکی پور در بازی دیروز از بهترین های استقلال بود کارمان قبل از دیدار با مکزیک آغاز شد غلامی فردا به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی می شود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا