سپرده‌گذاران ثامن نگران نباشند؛ این موسسه در مسیر پیوستن به موسسات مجاز است

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، فرشاد حیدری گفت: موسسه اعتباری ثامن یکی از موسسه‌های متقاضی دریافت مجوز از بانک مرکزی است.

وی با بیان اینکه اقداماتی توسط این موسسه شامل پذیره نویسی در بورس و تودیع سپرده قانونی نزد بانک مرکزی انجام شده است، گفت: بر این اساس این موسسه در حال پیوستن به موسسات مجاز است.

حیدری ادامه داد: فرآیند قانونی رسیدگی به تقاضای این موسسه در حال انجام بوده و ممکن است منجر به صدور مجوز و یا ادغام با یکی از بانک ها و موسسه های اعتباری شود.

وی خاطر نشان کرد: در هر صورت هیچ گونه مشکلی برای سپرده گذاران این موسسه به وجود نخواهد آمد.

معاون نظارتی بانک مرکزی گفت: از سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن تقاضا می شود حسب نیاز به شعب موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و اطمینان داشته باشند که صدور مجوز و یا ادغام موسسه با حفظ حقوق و صیانت از سپرده های آنها انجام می شود.

حواله خریدبذربه جای طلب گندمکاران/مراجعه کشاورزان به بانک کشاورزی مسؤولان صندوق فرهنگیان به مجلس می‌روند برنامه آموزشی دانش آموزان در مهران طی اربعین دنبال شود نوبرانه‌ای جدید از شورای بروجرد در انتخاب شهرداری که مورد ایراد وزارت کشور قرار گرفت‌ شرایط آب هوایی بوشهر بر اصلابت و اقتدار ملوان تاثیر گذاشت دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد عاشورزاده حذف شد رانندگی انتحاری و خطرناک نیسان آبی رنگ در جاده شمال / ببینید

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا