بیش از ۱۰۰ مدرسه کپری و خشت و گلی در لرستان وجود دارد

خرم آباد- مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با بیان اینکه در استان ۶۴ مدرسه شبه‌کپری و ۴۳ مدرسه خشت و گلی داریم، افزود: به دنبال این هستیم تا این مدارس را در اسرع وقت درست کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، محمد چگنی امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به مصوبه معافیت فضاهای آموزشی در پرداخت عوارض عنوان کرد: طبق این مصوبه نیازی به گرفتن پروانه ساخت نیست و فقط گرفتن مجوز کفایت می‌کند.

وی افزود: تا امروز در این زمینه مشکلی با شهرداری نداشتیم و در کل کشور نیز معافیت پرداخت عوارض برای فضاهای آموزشی وجود دارد و اجرا می‌شود.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با یادآوری فرسودگی بعضی مدارس عنوان کرد: در برخی مدارس و فصاهای آموزشی فرسودگی ساختمان و تجهیزات را داریم که باید نسبت به نوسازی آن‌ها اقدام شود.

چگنی خاطرنشان کرد: برای نوسازی این موارد نیازمند اعتبار هستیم و اگر اعتباری برای بازسازی آن‌ها در نظر گرفته نشود، روی هم انباشته می‌شوند.

وی به فضاهای ورزشی اشاره کرد و گفت: در سالن‌های ورزشی نیز با معضل روبه‌رو هستیم و از ۱۳ پروژه در این زمینه، ۱۰ پروژه غیرفعال هستند و ساخت و تکمیل آن‌ها نیازمند اعتبارات مخصوص در این زمینه است.

این مسوول با بیان اینکه در استان ۶۴ مدرسه شبه‌کپری و ۴۳ مدرسه خشت و گلی داریم، افزود: به دنبال این هستیم تا این مدارس را در اسرع وقت درست کنیم.

چگنی تصریح کرد: اگر به ما اعتبار بیشتری اختصاص داده شود، می‌توانیم این مشکلات را حل کنیم‌.

منبع: فارس

هزینه میلیاردی روی دست استقلال / زرنگ بازی از نوع پروفسور کامیابی‌نیا فردا با پرسپولیس تمدید می‌کند تماشاچی محکوم به اعدام در راه پایتخت مسابقه اطلاعات عمومی جدول ماه شهادت شهدای هفتم تیر برگزار می شود آمار تاسف برانگیز وضعیت معیشتی زنان بیوه آمران و حامیان اهانت به رئیس‌جمهور به رأی مردم تمکین کنند مردم از رأی خود پاسداری می‌کنند تیم فوتبال نفت آبادان در دیزلچه حمام ترکیه اردو می زند مبارزه فرودگاه آمستردام با آلودگی صوتی (+عکس) واکنش کاخ سفید به اظهارات «جانی دپ» عکس ؛ سلفی جالب بازیگر زن محبوب با سردار آزمون ازسرگیری صادرات مرغ به عراق و افغانستان افزایش 3 هزار تومانی قیمت سکه

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا