بیش از ۱۰۰ مدرسه کپری و خشت و گلی در لرستان وجود دارد

خرم آباد- مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با بیان اینکه در استان ۶۴ مدرسه شبه‌کپری و ۴۳ مدرسه خشت و گلی داریم، افزود: به دنبال این هستیم تا این مدارس را در اسرع وقت درست کنیم.

به گزارش قدس آنلاین، محمد چگنی امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به مصوبه معافیت فضاهای آموزشی در پرداخت عوارض عنوان کرد: طبق این مصوبه نیازی به گرفتن پروانه ساخت نیست و فقط گرفتن مجوز کفایت می‌کند.

وی افزود: تا امروز در این زمینه مشکلی با شهرداری نداشتیم و در کل کشور نیز معافیت پرداخت عوارض برای فضاهای آموزشی وجود دارد و اجرا می‌شود.

مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با یادآوری فرسودگی بعضی مدارس عنوان کرد: در برخی مدارس و فصاهای آموزشی فرسودگی ساختمان و تجهیزات را داریم که باید نسبت به نوسازی آن‌ها اقدام شود.

چگنی خاطرنشان کرد: برای نوسازی این موارد نیازمند اعتبار هستیم و اگر اعتباری برای بازسازی آن‌ها در نظر گرفته نشود، روی هم انباشته می‌شوند.

وی به فضاهای ورزشی اشاره کرد و گفت: در سالن‌های ورزشی نیز با معضل روبه‌رو هستیم و از ۱۳ پروژه در این زمینه، ۱۰ پروژه غیرفعال هستند و ساخت و تکمیل آن‌ها نیازمند اعتبارات مخصوص در این زمینه است.

این مسوول با بیان اینکه در استان ۶۴ مدرسه شبه‌کپری و ۴۳ مدرسه خشت و گلی داریم، افزود: به دنبال این هستیم تا این مدارس را در اسرع وقت درست کنیم.

چگنی تصریح کرد: اگر به ما اعتبار بیشتری اختصاص داده شود، می‌توانیم این مشکلات را حل کنیم‌.

منبع: فارس

امباپه، دمبله و ژسوس سه نامزد نهایی پسر طلایی 2017 آب برخی محلات بیمارستان‌ها و ادارات کرمانشاه قطع خواهد شد همکاری های بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تا ساعت ۱۶ امروز تمدید شد آخرین وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران میلاد زکی پور در بازی دیروز از بهترین های استقلال بود کارمان قبل از دیدار با مکزیک آغاز شد غلامی فردا به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی می شود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا