اولویت‌های احداث مدرسه در پایتخت

داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: در سال 96 کلنگ زنی پروژه‌های جدید آموزشی را خواهیم داشت.

خبرگزاری فارس: مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، اولویت‌های ساخت مدارس در مناطق مختلف تهران را اعلام کرد. داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: در سال 96 کلنگ زنی پروژه‌های جدید آموزشی را خواهیم داشت.
وی افزود: وقتی پروژه‌ها را تعریف می‌کنیم با اولویت مناطق مورد نیاز خواهد بود و به سمت مناطقی که نیاز به مدرسه‌سازی دارند، می‌رویم که به عنوان نمونه منطقه «بهارستان» در رباط کریم است.

ورناصری با بیان اینکه اگر در پروژ‌ه‌ای نیاز 100 درصدی وجود داشته باشد، آن را آغاز می‌کنیم، گفت: به ترتیب اولویت نیاز به مدرسه حرکت می‌کنیم و بر این اساس، 44 اولویت مدرسه سازی را استخراج کردیم؛ ضمن اینکه بحث اقتصاد مقاومتی را در پروژه‌ها به کار می‌بریم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران تصریح کرد: در مناطقی مانند بهارستان، شهرقدس، شهرری، ملارد، قرچک، مناطق 22، 19، 17 و 18 وضعیت بحرانی در خصوص مدارس داریم و اولویت ساخت مدارس در این مناطق است.

کلیدواژه:

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران

تارتار: دیگر وقتش است بازیکنان‌مان به تیم ملی دعوت شوند دو بازیکن استقلال برای تست دوپینگ انتخاب شدند فحاشی هواداران به خاطر خوشحالی بعد از گلم بود جزئیات دیدار روحانی با جانباز مرتضی رضیعی منصوريان: 1401 از بهترين هاي آسيا مي شويم بازگشت پارس جم به صدرجدول در2دقیقه بوسه گلزن پرسپولیسی سایپابرمچ‌بندقرمز،سکوهارامنفجرکرد محمد نوری با مصدومیت زمین را ترک کرد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا