اولویت‌های احداث مدرسه در پایتخت

داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: در سال 96 کلنگ زنی پروژه‌های جدید آموزشی را خواهیم داشت.

خبرگزاری فارس: مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، اولویت‌های ساخت مدارس در مناطق مختلف تهران را اعلام کرد. داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: در سال 96 کلنگ زنی پروژه‌های جدید آموزشی را خواهیم داشت.
وی افزود: وقتی پروژه‌ها را تعریف می‌کنیم با اولویت مناطق مورد نیاز خواهد بود و به سمت مناطقی که نیاز به مدرسه‌سازی دارند، می‌رویم که به عنوان نمونه منطقه «بهارستان» در رباط کریم است.

ورناصری با بیان اینکه اگر در پروژ‌ه‌ای نیاز 100 درصدی وجود داشته باشد، آن را آغاز می‌کنیم، گفت: به ترتیب اولویت نیاز به مدرسه حرکت می‌کنیم و بر این اساس، 44 اولویت مدرسه سازی را استخراج کردیم؛ ضمن اینکه بحث اقتصاد مقاومتی را در پروژه‌ها به کار می‌بریم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران تصریح کرد: در مناطقی مانند بهارستان، شهرقدس، شهرری، ملارد، قرچک، مناطق 22، 19، 17 و 18 وضعیت بحرانی در خصوص مدارس داریم و اولویت ساخت مدارس در این مناطق است.

کلیدواژه:

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران

هزینه میلیاردی روی دست استقلال / زرنگ بازی از نوع پروفسور کامیابی‌نیا فردا با پرسپولیس تمدید می‌کند تماشاچی محکوم به اعدام در راه پایتخت مسابقه اطلاعات عمومی جدول ماه شهادت شهدای هفتم تیر برگزار می شود آمار تاسف برانگیز وضعیت معیشتی زنان بیوه آمران و حامیان اهانت به رئیس‌جمهور به رأی مردم تمکین کنند مردم از رأی خود پاسداری می‌کنند تیم فوتبال نفت آبادان در دیزلچه حمام ترکیه اردو می زند مبارزه فرودگاه آمستردام با آلودگی صوتی (+عکس) واکنش کاخ سفید به اظهارات «جانی دپ» عکس ؛ سلفی جالب بازیگر زن محبوب با سردار آزمون ازسرگیری صادرات مرغ به عراق و افغانستان افزایش 3 هزار تومانی قیمت سکه

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا