اولویت‌های احداث مدرسه در پایتخت

داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: در سال 96 کلنگ زنی پروژه‌های جدید آموزشی را خواهیم داشت.

خبرگزاری فارس: مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، اولویت‌های ساخت مدارس در مناطق مختلف تهران را اعلام کرد. داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: در سال 96 کلنگ زنی پروژه‌های جدید آموزشی را خواهیم داشت.
وی افزود: وقتی پروژه‌ها را تعریف می‌کنیم با اولویت مناطق مورد نیاز خواهد بود و به سمت مناطقی که نیاز به مدرسه‌سازی دارند، می‌رویم که به عنوان نمونه منطقه «بهارستان» در رباط کریم است.

ورناصری با بیان اینکه اگر در پروژ‌ه‌ای نیاز 100 درصدی وجود داشته باشد، آن را آغاز می‌کنیم، گفت: به ترتیب اولویت نیاز به مدرسه حرکت می‌کنیم و بر این اساس، 44 اولویت مدرسه سازی را استخراج کردیم؛ ضمن اینکه بحث اقتصاد مقاومتی را در پروژه‌ها به کار می‌بریم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران تصریح کرد: در مناطقی مانند بهارستان، شهرقدس، شهرری، ملارد، قرچک، مناطق 22، 19، 17 و 18 وضعیت بحرانی در خصوص مدارس داریم و اولویت ساخت مدارس در این مناطق است.

کلیدواژه:

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران

نشت گاز باعث آتش سوزی 2 واحد مسکونی در اردبیل شد اتمام پروژه فاضلاب تهران تا سال 1400 اعتراض به کیفیت غذای دانشگاه فنی شهید صدوقی یزد در دست بررسی است مسئولیت تربیت فقط برعهده آموزش و پرورش نیست «گذار از مرزها درهمنشینی رنگ و فرم» در یک گالری دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول تلاش مدیران استقلال برای بازگشت قائدی قبل از دربی فاینانس‌ها تنها با یک برگ تضمین وزیر اقتصاد اخذ می‌شود/ 25 میلیارد دلار خط فاینانس جذب شده در کشور جذب شده است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا