چرا سپاه «دیرالزور» سوریه را برای حمله موشکی انتخاب کرد؟

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی به دیرالزور سپاه، یکی از مراکز اصلی فرماندهی تروریست‌ها در شرق سوریه را هدف قرار داد.
به گزارش تسنیم، عملیات موشکی سپاه علیه تروریست‌ها در سوریه که امشب و با هدف قرار دادن «دیرالزور» انجام شد به کشته شدن تعداد قابل توجهی از تروریست‌ها در این منطقه منجر شده است.

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریستهای تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.

اما چرا سپاه پاسداران، منطقه دیرالزور را برای این حمله موشکی بسیار مهم انتخاب کرده است؟


استان دیرالزور در مرز سوریه و عراق و در کرانه رود فرات واقع شده است. پس از شکست سنگین تروریست‌ها در حلب که منجر به از دست رفتن پایگاه بسیار مهم آنها در شمال غرب سوریه شد، بسیاری از تروریست‌ها به دیرالزور در شرق و برخی مناطق اطراف آن در سوریه نقل مکان کرده‌اند. همچنین بخش مهمی از تروریست‌هایی که در پی شکست سنگین در موصل عراق به سوریه گریخته بودند در این منطقه حضور دارند.

با توجه به اجتماع بخش مهمی از تروریست‌ها در منطقه دیرالزور، مقر فرماندهی و مراکز پشتیبانی و عملیاتی آنها نیز در این استان قرار گرفته است.


لذا با توجه به اجتماع قابل توجه تروریست‌ها در این منطقه، انتظار می‌رود حمله موشکی سپاه به این منطقه تلفات بسیار سنگینی روی دست تروریست‌ها باقی بگذارد.

کلیدواژه:

تروریست ها | تروریست ها | حمله موشکی

پیام تسلیت مدیرعامل خانه کتاب در پی درگذشت کوروش اسدی ارسال ۳۰۰۰ عکس به جشنواره «هشت»/ مهلت ارسال آثار تمدید نمی‌ شود خدا کند عقل به وجد بیاید 2 پرواز از فرودگاه زابل به دلیل شرایط نامساعد جوی باطل اعلام شد استقرار ۸ گروه روئیت هلال ماه شوال در خراسان‌ شمالی استاندار قزوین: کشاورزی قزوین به تجهیزات نوین مجهز شود کاهش ۳۲ درصدی سرقت‌ها و کشف بیش از ۲ تن مواد مخدر در ایرانشهر ‌ ماموستا براتی: پرتاب موشک سپاه به مواضع داعش نشان‌‌دهنده اشرافیت کامل ایران بر اوضاع جهانی است لاوروف: بازیگران اصلی بحران سوریه حامی مناطق کاهش تنش هستند سایت لبنانی: داعش یک اسیر لبنانی را اعدام کرد یورش خودروهای زرهی سعودی به العوامیه در روز جهانی قدس آغاز فرآیند انتخاب دانشجوی نمونه علمی کاربردی

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا