گل‌محمدی از احساسات و تندروی به دور است/ پنجره برای بازیکنان جوان مستعد باز شده است

خبرگزاری میزان- مدیرآکادمی باشگاه تراکتورسازی گفت: محرومیت باعث شد پنجره برای بازیکنان جوان باز شود و این فرصت، بهترین موقعیت برای خودنمایی بازیکنان مستعد است. یعقوب وطنی در گفت‌‍وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در رابطه با حضور یحیی گل‌محمدی در تست‌گیری تیم‌های پایه تراکتورسازی اظهار داشت: یکی از خصوصیات بسیار خوب سرمربی جدید تراکتورسازی این است که از تندروی و احساسات پرهیز می‌کند. گل‌محمدی با صبوری و دقت زیر آفتاب تمام بازیکنان پایه را زیر نظر گرفت.
وی ادامه داد: نیت ما این نبود که در اولین جلسه چند بازیکن را برای تیم بزرگسال انتخاب کنند. ما در نظر داریم که یک کار حرفه‌ای انجام دهیم، حتی برای تیم منتخب آکادمی بازی تدارکاتی برگزار می‌کنیم و یحیی گل‌محمدی هم براساس نیازها و کمبودهای تیمش در لیگ هفدهم از بازیکنان تیم منتخب آکادمی استفاده خواهد کرد.
مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: هدف ما این نیست که با روحیه بازیکنان بازی کنیم و سعی کردیم با یک برنامه کاملا هدفمند پیش برویم. برخی از بازیکنان پایه ما از سال قبل در تیم بزرگسالان حضور داشتند. من به این مسئله کاملا خوش‌بین هستم چون امید دارم حدود 7 بازیکن از تیم‌های پایه در لیگ برتر فصل هفدهم حضور داشته باشند.
وطنی افزود: متاسفانه بعد از اینکه از سوی فیفا برای فعالیت در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی و تابستانی محروم شدیم، حدود 70 درصد از بازیکنان تیم‌های پایه را از دست دادیم. رضا خورشیدی، بازیکن جوان تیم بزرگسالان پرسپولیس هم به دلیل سربازی به تراکتورسازی آمد اما با حکم فیفا مواجه شد.

وی در رابطه با بازیکنان آکادمی که در تیم بزرگسالان حضور خواهند داشت، گفت: مهدی محمدیان، علی اسماعیلی، میرعلی حسینی، امیر اسدزاده، جعفر دهقان، محمد آزادی و نیما درودی بازیکنانی هستند که قرار شد در تمرینات تیم بزرگسالان حضور داشته باشند که البته پیش از این 5 بازیکن آکادمی هم در تیم بزرگسالان حضور داشتند.
مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: بین دو تمرین تیم بزرگسالان تراکتورسازی، تمرین تیم منتخب آکادمی و یک بازی دوستانه با تیم تبریزی خواهیم داشت تا یحیی گل‌محمدی در تمرین حضور داشته باشد و بازیکنان مستعد را انتخاب کند.
وطنی در پایان خاطرنشان کرد: پنجره تراکتورسازی شاید در نقل‌وانتقالات زمستانی و تابستانی بسته شد اما من بر این باور هستم که پنجره برای بازیکنان جوان مستعد باز شده است. این بهترین فرصت است که بازیکنان جوان مستعد با حضور در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان، خودنمایی کنند.
انتهای پیام/

کلیدواژه:

تیم بزرگسالان حضور | بازیکنان جوان | گل محمدی

وصیت همیشگی شهدا، پشتیبانی از ولایت فقیه است منطقه 20 صاحب مرکز فرآموز می شود فعالیت ۱۰ هزار طلبه خواهر در شبکه‌ "کوثر بلاگ" نمره فوق‌العاده سامان قدوس از هواسکورد+عکس پیش‌بینی حضور ۴ میلیونی ایرانی در اربعین دیدار جهانگیری با رئیس جمهور آذربایجان حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا