تصویری از حرکت خفت بار وزیر خارجه عربستان مقابل بوش

به گزارش شریان نیوز،تصویری قدیمی از عادل الجبیر در فضای مجازی منتشر شده است که وی را در حالتی بسیار خفت بار در مقابل بوش نشان می دهد.

طی سال های اخیر بارها جمهوری اسلامی ایران از سوی عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان سعودی مورد تهدید و حمله قرار گرفته است تا جایی که چندی پیش در سخنانی عنوان کرده بود: "اگر تهران سیاست های فعلی خود را ادامه دهد، ما اقدامات ضدایرانی بیشتری را مورد بررسی قرار خواهیم داد.”

امروز تصویری قدیمی از عادل الجبیر سفیر وقت عربستان در آمریکا در فضای مجازی منتشر شده است که وی را در حالت زانو زده در نزد پادشاه عربستان، اردن و جرج بوش نشان می دهد.

این تصویر به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شده و گفته اند کسی ایران، سوریه و جبهه مقاومت را به جنگ تهدید می کند که نزد دشمن اسلام زانو زده است.

قرارداد دستیاران شفر امضا شد قیمت انواع خودروهای ایران خودرو در بازار تهران + جدول از حضور قراب و اکبرپور تا انگیزه زیاد استقلالی‌ها در تمرین تنها آمار امیدوار کننده رئال در فاز تهاجمی! مدیریت خانواده در سبد آموزشی دانش‌آموزان اردبیلی قرار می‌گیرد آزار جنسی توسط سرایدار مدرسه تکذیب شد! آزار جنسی در حادثه مدرسه دخترانه اسلام آباد ارومیه کذب است تعرض سرایدار به دختر دبستانی +عکس

آخرین خبرهـا