آبدانی‌ها میهمان سفره افطار مقام معظم رهبری شدند

بوشهر - سفره افطاری مقام معظم رهبری در مسجد حضرت امام حسین(ع) آبدان برای روزه‌داران برپا شد و مردم آبدان با حضور در پای سفره افطاری روزه خود را افطار کردند.

امام جمعه آبدان در حاشیه مراسم افطاری به خبرنگار مهر گفت: چندسالی است که مردم ولایت‌مدار آبدان در ماه مبارک رمضان از سفره کریمانه رهبر معظم انقلاب برخوردار می‌شوند.

حجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد افزود: این سفره موجبات خیر و برکت در بخش آبدان و برای مردم این شهر است و مردم روزه‌دار آبدانی استقبال خوبی از آن می‌کنند.

امام جمعه آبدان ادامه داد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای دستگیری از مستمندان است.

وی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای خودسازی و تقرب الی‌الله است و در این ماه سعی کنیم از فریبندگی دنیا بیرون آییم و به عالم آخرت توجه کنیم.

حمیدی‌نژاد در پایان بیان داشت: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای شکوفایی معنویات در انسان و ذخیره‌ای برای آخرت است که باید گوش، چشم و زبان را از گناهان حفظ کنیم تا به اجر دنیوی و اخروی برسیم.

کلیدواژه:

ماه مبارک رمضان

تاج پیگیر وضعیت "مهاجرانی" شد معاونت اقتصادی رئیس جمهور بعد از دو دهه احیا شد شهید سیزده ساله ای که شناخته نشد جنگ افروزی جدید نتانیاهو برای فرار از استعفا جزییات پرداخت ۱۵۰ هزار میلیارد تسهیلات بانکی کی روش همراه تیم به ایران می آید منصوریان: برخلاف گذشته اعضای هیات‌مدیره به دنبال پیشرفت استقلال هستند ادای سوگند اعضای دولت دوازدهم

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا