بازتاب بین المللی حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در رسانه های جهان+ عکس

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ هاآرتص در خبری فوری از حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها در دیرالزور در شرق سوریه خبر داد.

این در حالی است که سپاه پاسداران در بیانیه ای ضمن تایید خبر این حمله موشکی اعلام کرد این حمله با هدف مجازات عاملان جنایات تروریستی اخیر تهران صورت گرفته است.

در بیانیه سپاه پاسداران آمده است این حمله از مقر سپاه در استان های کردستان و کرمانشاه انجام شده است.

راشا تودی اعلام کرد این حمله موشکی به مواضع تروریست ها در شرق سوریه در واکنش به حملات تروریستی اخیر تهران صورت گرفت.

آسوشیتد پرس نیز به نقل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نوشت این حمله موشکی به مواضع تروریست ها در پاسخ به حمله تروریستی تهران بوده است.

المانیتور هم نوشت ایران، حمله داعش را تلافی کرد.

در حال تکمیل...

کلیدواژه:

سپاه پاسداران | تروریست ها | حمله موشکی

ناطق نوری: ترامپ هنوز باور نمی کند رئیس جمهور یک کشور بزرگ شده است/ باید هر چه بیشتر روی منزوی کردن جریان ترامپ سرمایه گذاری کرد/ وحدت ملی و حمایت از سپاه پاسداران وظیفه همگانی است خلأ قانونی تست روانشناسی در صدور گواهینامه رانندگی کنترل کامل استان دیالی به دست نیروهای عراقی افتاد مرور مطالب مطبوعات محلی استان اصفهان - سه شنبه 25مهرماه 96 همکاری بهنوش بختیاری با تهیه‌کننده مادر قلب اتمی ورود سامانه بارشي و کاهش محسوس دما در کشور/ کاهش 5 درجه‌اي دما و وزش باد شديد در تهران تقصیر آقای قرائتی نیست؛ تقصیر ماست! دلار و طلای جهانی هم مسیر شدند/ افت قیمت سکه در بازار آزاد+ جدول

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا