تیم تروریستی مخفی شده در ارتفاعات قصرقند بطور کامل منهدم شد

این منبع که خواست نامش در خبر ذکر نشود، یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) روز چهارشنبه گذشته با تعدادی از تروریستها در شهر چابهار درگیر شدند که در این درگیری 2 نفر آنان به هلاکت رسیده و پنج نفر دیگر دستگیر شدند.
وی بیان کرد: با پیگیریهای انجام شده مشخص شد که اعضای تیم تروریستی در ارتفاعات قصرقند مخفی شده اند که نیروهای قرارگاه قدس وارد عمل شده و ضمن شناسایی محل اختفای آنان با تروریستها درگیر شدند.
وی اضافه کرد: در این عملیات تعدادی از تروریستها به هلاکت رسیده و علاوه بر انهدام یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده حاوی 600 کیلوگرم مواد انفجاری، 15 بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از 700 کیلوگرم انواع مواد منفجره و ده ها هزار فشنگ جنگی و تعدادی سلاح به غنیمت نیروهای مقتدر قرارگاه قدس در آمد.
این منبع آگاه اظهار داشت: رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با رشادت و تلاش خستگی ناپذیر، در جریان تعقیب و شناسایی اعضای متواری شده این گروهک ظهر امروز در حوالی قصرقند با آنان درگیر شدند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران لحظاتی پیش در گفت وگویی اظهار داشته است: تیم تروریستی که از روز پنجشنبه در منطقه قصرقند با آنها درگیر شده بودیم امروز به طور کامل منهدم شد.
سردار محمد پاکپور افزود: باقی‌مانده این تیم که بعد از عملیات روز پنجشنبه به کوه ‌های منطقه متواری شده بودند پس از تعقیب توسط تیم‌های اطلاعاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه ظهر امروز در نزدیکی منطقه قصرقند در محاصره افتادند و پس از درگیری به هلاکت رسیدند و کسی از آنان زنده نماند.
گفته می شود در این درگیری پنج تروریست دیگر به هلاکت رسیدند.
6081 خبرنگار و انتشار دهنده: حیدر سرایانی

کلیدواژه:

قرارگاه قدس

رشد شاخص بورس و فرابورس فروش خانه ۴ میلیاردی با جعل سند امیر قطر در دیدار با ترام از روابط مستحکم و تاریخی این کشور با آمریکا سخن گفت تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است کارگاه های قدیمی تئاتر چگونه بودند؟عکس تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست نتانیاهو: دولت ترامپ مشتاق به اصلاح توافق هسته‌ای با ایران است جنجال در 90 بر سر 2 کاپیتان استقلال؛ ملکی: اخراج رحمتی نظر منصوریان و اخراج جباری نظر افتخاری بود/ منصوریان: نظر هیات مدیره بود/ رحمتی: ثابت شود به پنالتی پارس خندیدم از فوتبال می‌روم/ افتخاری: بهتر است سکوت کنیم!

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا