استقبال پرشور هواداران از نخستین تمرین تراکتور در کمپ اختصاصی + تصاویر

کاپیتان سابق تراکتورسازی با حضور در کمپ اختصاصی این باشگاه برای دقایقی با سرمربی این تیم گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تمرین امروز تراکتورسازی از ساعت 18، با حضور هواداران این تیم در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

تمرین امروز تراکتورسازی، علاوه بر هواداران این تیم، میهمان دیگری هم داشت. مرتضی اسدی کاپیتان سابق تراکتورسازی که به‌تازگی راهی نفت آبادان شده است در تمرین امروز تراکتورسازی حضور داشت و با دسته‌گلی به یحیی گل‌محمدی خوش‌آمد گفت. سرمربی تراکتورسازی و کاپیتان سابق این تیم نیز دقایقی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند. اسدی با سایر بازیکنان تراکتورسازی نیز دیدار کرد.

سرمربی تراکتورسازی دسته‌گلی که از مرتضی اسدی گرفته بود را به سمت هواداران تراکتورسازی پرتاب کرد که این حرکت با تشویق مرتضی اسدی و گل‌محمدی از سوی هواداران حاضر در این تمرین همراه شد.

با توجه به اینکه در تمرین روز گذشته تراکتورسازی ورود عکاسان ممنوع اعلام‌شده بود، استقبال اصحاب رسانه از تمرین امروز تراکتورسازی نیز بهتر است.

در آغاز تمرین، یحیی گل‌محمدی از سوی هواداران تراکتورسازی تشویق شد و پرشورها حمایت خودشان را از سرمربی تراکتورسازی اعلام کردند.

هواداران تراکتورسازی در حین تمرین این تیم، چند بار بازیکنان تراکتورسازی را تشویق کردند.

غیر از محمد ایران‌پوریان، تمام بازیکنانی که با تراکتورسازی قرارداد دارند در این تمرین شرکت کردند. بازیکنان منتخب آکادمی نیز در تمرین امروز حضور داشتند.

بیش از 500 هوادار از نزدیک شاهد تمرین تیمشان هستند. این تمرین که سومین تمرین پیش فصل سرخ‌پوشان تبریزی برای لیگ هفدهم است، برای نخستین بار در کمپ اختصاصی و در حضور هواداران تراکتورسازی برگزار می‌شود. دو تمرین قبلی در زمین چمن لشکر عاشورا برگزارشده است.

هواداران تراکتورسازی که از عملکرد مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ناراضی هستند شعارهایی علیه وی سردادند.

یکی از اعضای باشگاه تراکتورسازی با یکی از هواداران تراکتورسازی درگیری لفظی پیدا کرد که این مسئله با وساطت حاضرین به پایان رسید.

هواداران تراکتورسازی در حین تمرین تیمشان، در مورد شرایط تراکتورسازی از سرپرست این تیم سؤالاتی پرسیده و خواستار پاسخ شدند که کاظم محمودی سرپرست جدید تراکتورسازی، دقایقی با آن‌ها به گفت‌وگو پرداخت.

انتهای پیام/

R7887/P1377/S6,47/CT7

کلیدواژه:

تمرین امروز تراکتورسازی | هواداران تراکتورسازی | کمپ اختصاصی

پیش‌بینی حضور ۴ میلیونی ایرانی در اربعین کم خوني؛ مادر بسياري از بيماري ها/ طب سنتي جواب مي دهد پيش‌بيني حضور 4 ميليوني ايراني در اربعين ونگر: بازی سختی برابر ستاره سرخ بلگراد داشتیم؛ اولیویه ژیرو می داند چه زمانی باید بدرخشد سامانه «سقا» برای دریافت مجوز خروج از کشور دانشجویان آغاز به کار کرد دیدار جهانگیری با رئیس جمهور آذربایجان حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا