نماینده شورای شهر: اتوبوس‌ها شبیه زندان شده‌اند

صراط: اعضای شورای شهر تهران نسبت به نحوه تبلیغات بر بدنه اتوبوس‌ها انتقاد کردند.

به گزارش مهر، مهدی چمران در سیصدوپنجاه‌وسومین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه حضرت علی (ع) شهید جهل و تعصب کور شد، گفت: این جهل همان چیزی است که امروزه نیز موجب به شهادت رسیدن عده‌ای از مسلمین می‌شود.

در ادامه این جلسه احمد دنیامالی با تأکید بر لزوم آخرین نگاه به برنامه پنج ساله دوم شهر تهران گفت: امسال چهارم برنامه است و باید اندازه‌گیری از تمامی شاخص‌های کمی انجام شود.

در ادامه این جلسه اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: هر گونه تبلیغ بر شیشه اتوبوس‌ها ممنوع است با این وجود اتوبوس‌های شهر با این تبلیغات شبیه به اتوبوس‌های زندان‌ها شده است و مسافرانی که داخل اتوبوس سوارند نمی‌دانند که در کجا هستند و پنجره اتوبوس‌ها امکان باز و بسته شدن ندارد.

مهدی چمران در جلسه روز یکشنبه به موضوع ذی حسابان شورا پرداخت و گفت: ذی حسابان چشم و گوش شورا و شهرداری در مناطق هستند.

علیرضا دبیر هم گفت: هر چه ذی حساب قوی‌تر و حسابرسی بهتر و هرچه حسابرسی بهتر باشد بودجه سال آینده شهرداری قوی‌تر خواهد بود.

اسماعیل دوستی نیز در این رابطه گفت: ذی حسابان مناطق و سازمان‌ها افرادی با تجربه هستند که عموماً پایان دوران خدمتی خود را طی می‌کنند و بهتر است نیروهای جوانتر برای فراگرفتن تجربیات در کنار آنها قرار داده شود.

کلیدواژه:

شورای شهر | شهر تهران | اتوبوس ها

مشکل آقایان با معجزات موسی(ع) است! تمام آمارهای آزمون سراسری ۱۰ شهید در حمله جنگنده‌های سعودی به یمن آمادگی کامل وزارت نیرو برای تامین آب و برق در اوج گرما هافبک سابق سرخابی به ملوان پیوست رقابت 9هزار دانش آموز قزوینی برای ورود به مدارس نمونه دولتی بالاگرفتن اختلاف وزیر دارایی انگلیس با راهبرد دولت بر سر برگزیت پرونده‌ای علیه خانم صدراعظم/ گل به خودی امنیتی ژرمن‌ها خبرنگار مو بلوندی که مورد توجه ترامپ قرار گرفت + فیلم علیرضا زاکانی: پنج نکته درباره حواشی روز عیدفطر استخدام فیلمبردار، تدوینگر، مسئول دفتر، کمک حسابدار نصب پلاکارد و استعمال دخانیات در محل تمرین پرسپولیس ممنوع شد! + عکس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا