ورشکستگی موسسه اعتباری ثامن واقعیت ندارد

امیر ایزدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص هجوم یکباره مردم به موسسه ثامن جهت دریافت سپرده های خود در پی شایعه ورشکستگی این موسسه گفت: در پرداخت وجوه سپرده گذاران هیچ گونه مشکلی نداریم اما هجوم یکباره سپرده گذاران سبب اختلال در پرداخت ها شده است.
وی اظهار کرد: متاسفانه پخش مطالبی از شبکه های ماهواره ای که ضدیت آنها با نظام جمهوری اسلامی به اثبات رسیده است موجب شده تا سپرده گذاران موسسه ثامن دچار نگرانی شوند.
ایزدی با بیان اینکه متاسفانه پخش شایعات علیه موسسه ثامن موجب شده تا سپرده گذاران برای دریافت سپرده های خود به شعبات این موسسه هجوم بیاورند،اظهار کرد: عاملان نشر این اکاذیب در فضای مجازی دستگیر شده اند و با آنها برخورد خواهد شد.
ایزدی همچنین گفت: مراجعه همزمان سپرده گذاران به شعب برای دریافت سپرده اقدامی شتاب زده است و موجب می شود تا افرادی که به تسهیلات و سپرده نیاز دارند دچار مشکل بشوند.
وی با بیان اینکه مشکل تامین نقدینگی در یک بازه زمانی کوتاه مدت و در شرایطی که عده بالایی از سپرده گذاران بخواهند سپرده خود را از هر موسسه یا بانکی طلب کنند می تواند هر بانکی را دچار مشکل کند،بار دیگر تاکید کرد: موسسه مالی و اعتباری ثامن هیچ مشکلی برای پس دادن سپرده های مشتریان خود ندارد اما تقاضا داریم تا شهروندان در این خصوص صبر و حوصله به خرج دهند تا بتوانیم سرمایه سپرده گذاران را به آنها تقدیم کنیم.
در پی نشر اخباری مبنی بر ورشکستگی موسسه ثامن، امروز عده زیادی از سپرده گذاران برای دریافت سپرده های خود به شعب این موسسه در قزوین شتافتند.
موسسه مالی و اعتباری ثامن در استان قزوین دارای هفت شعبه است.
6101*3013
خبرنگار: ناصر نیلی**انتشار دهنده: رضا اولادی

کلیدواژه:

دریافت سپرده | سپرده گذاران | موسسه ثامن

ابهاماتی ازحادثه هفت تیرکه هرگز پاسخ داده نشد ۷میلیون خانوار مستاجرند/حداکثر افزایش اجاره بها ۱۲درصد است بانک مرکزی: سپرده‌گذاران نگران نباشند نصب یك دستگاه جدید برای كاهش مصرف انرژی از چاه نقره كمر تفرش آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور+ نقشه روانپزشک تبریزی مورد اصابت چاقو قرار گرفت جدیت ایران برای استرداد اموال تاریخی مصادره شده در آمریکا افزایش ۷ و نیم درصدی داوطلبان آزمون سراسری ۹۶ در مقایسه با پارسال اوج بی‌برنامگی در لیگ فوتسال/ دو بازی دیگر هم لغو شد! حمله شدید سایبری به بزرگ‌ترین شرکت نفتی روسیه فرود اضطراری پرواز مشهد - اصفهان در فرودگاه شهید بهشتی جنگ همزمان سیمئونه با یونایتد و بارسلونا؛ این ستاره فروشی نیست!

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا