ماه مبارک رمضان فرصتی ویژه برای ارتقای امور قرآنی است

دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور ماه مبارک رمضان را فرصتی ویژه برای ارتقای امور قرآنی دانست.

به گزارش ایسنا، دکتر ابوالفضل خوش‌منش دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در بیست و چهارمین جلسه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور که به ریاست دکتر محمد سعید تسلیمی قائم‎مقام وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد، ضمن تشریح نحوه برگزاری این جلسه، ماه مبارک رمضان را فرصتی ویژه برای ارتقای امور قرآنی دانست و با تشکر از مشارکت اعضا و مدیران ستادی حاضر در جلسه، ابراز امیدواری کرد این اهتمام قرآنی که به برکت ماه مبارک رمضان ایجاد شده است تا رمضان آینده استمرار داشته باشد.

رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشوردر ادامه افزود: در این جلسه وضعیت دو برنامه ملی توسعه مطالعات نظام‌سازی قرآنی و گفتمان‌سازی ادبیات توسعه فرهنگ قرآنی بررسی شد.

وی در ادامه گفت: نظام‌سازی قرآنی مطابق مدل کارکردی نظام توسعه فرهنگ قرآنی، یکی از اهداف اصلی این نظام شمرده شده است که تامین نیازهای دانشی آن بر عهده کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور قرار دارد و برنامه ملی گفتمان‌سازی قرآنی نیز به عنوان برنامه زیرساختی کمیسیون زمینه اجرای سایر برنامه‎های ملی را فراهم می‌آورد.

گفتنی است در این جلسه معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس سیمای قرآن و نماینده شورای عالی استان ها در کمیسیون به عنوان اعضای جدید شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای جلسه از زحمات دکتر محمدحسین امید معاون سابق اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در مشارکت و حضور مستمر در جلسات و اجرای مصوبات تقدیر شد.

انتهای پیام

کلیدواژه:

کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور | ماه مبارک رمضان

مقامات آمریکا در پی رشوه به تلگرام اعطای «تندیس پاسخگویی» به پاسخگوترین مسئول دانشگاه بوعلی موادمخدر و سرقت مهمترين علت زنداني شدن افراد در فارس استان زنجان پتانسیل خوبی در رشته اسکیت دارد گروه های تکفیری قادر به هیچگونه تحرکی در کرمان نیستند پدیده با ۴ مرحله اردوی آماده‌سازی وارد لیگ برتر هفدهم می‌شود‌ شرایط تولید لوازم خانگی بهتر شده است/ برخی باید از بازار خارج شوند شرایط فروش BYD s۶ تیرماه۱۳۹۶ برگزاری چهارمین آزمون استخدامی کشور در شهریور امسال رویه کران‌ بری به سامانه جامع گمرک افزوده شد پیش بینی برداشت هزار و 140 تن میوه تابستانی در خراسان جنوبی شاخص در ارتفاع ۷۸ هزار واحد ایستاد

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا