برگزاري نمايشگاه گوهر زيبايي در مجتمع شهربانو منطقه 6

خبرگزاري آريا - رييس اداره بانوان شهرداري منطقه 6 از برگزاري نمايشگاه گوهر زيبايي در مجتمع شهربانو خبر داد و گفت: در اين نمايشگاه 3 روزه، لباس هاي به سبک ايراني و اسلامي به مخاطبان ارائه مي شود.

به گزارش خبرگزاري آريا و به نقل از روابط عمومي شهرداري منطقه 6، هلن نيکفر با اشاره به اينکه اين نمايشگاه از روز دوشنبه 29 خردادماه آغاز به کار کرده و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت تصريح کرد: ساعت برگزاري نمايشگاه از ده صبح تا ساعت افطار خواهد بود و با افطاري ساده از بازديدکنندگان پذيرايي مي شود.

نيکفر با بيان اينکه اشاعه فرهنگ اسلامي و ايراني از جمله اهداف برگزاري اين نمايشگاه است تصريح کرد: محصولات ارائه شده در نمايشگاه بر اساس متد اسلامي ايراني تهيه شده است.

رييس اداره بانوان شهرداري منطقه 6 با بيان اينکه در صورت استقبال بانوان از اين نمايشگاه زمان برگزاري نمايشگاه تمديد مي شود ادامه داد: تمهيدات مناسبي براي استفاده هرچه بهتر شهروندان از اين نمايشگاه در نظر گرفته شده است.

نيکفر توضيح داد: شهربانو مرکزي زنانه است که سعي دارد بتواند نيازهاي ضروري فرهنگي، هنري، اقتصادي، تفريحي، ورزشي و... زن ايراني را در يک محيط امن و سالم برآورده کند.
گفتني است مجتمع شهربانو منطقه 6 در ميدان وليعصر، بلوار کشاورز، بعد از خيابان فلسطين، پلاک 140 واقع شده است.

کلیدواژه:

برگزاری نمایشگاه | منطقه 6

پنالتی بارسلونا مقابل ایبار درست بود؟ (عکس) پدیده امریکایی احمدی نژاد را رو سفید کرد! تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم/ تکمیل خط لوله انتقال گاز به نفع ایران و پاکستان است/ حمله گروه های تروریستی از داخل پاکستان به مرزهای ایران، به نفع روابط دو کشور نیست

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا