شرایط ۳۶ گزینه احتمالی تصدی شهرداری یاسوج بررسی می‌شود

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه هنوز به جمع بندی نهایی برای ماندن و یا رفتن شهردار فعلی یاسوج نشده‌ایم گفت: شرایط ۳۶ گزینه احتمالی شهردار یاسوج با دقت بررسی می‌شود.

فرشید احمدی‌کیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: تاکنون 36 گزینه برای شهردار یاسوج به صورت خود معرفی و ارجاعی به منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر یاسوج معرفی شده که یکی از این افراد محمدعلی جاوید شهردار کنونی یاسوج است.

وی با تاکید بر اینکه شرایط شهردار فعلی یاسوج مطابق با شاخص‌های مشخص برای ابقاء به دقت بررسی می‌شود عنوان کرد: بعد از رسمیت یافتن شورای پنجم در این انتخاب شهردار به جمع بندی می‌رسیم.

احمدی‌کیش ابراز کرد: تاکنون بحثی در زمینه رفتن و یا ماندن محمدعلی جاوید شهردار فعلی یاسوج در جمع هفت نفره منتخبان شورای پنجم یاسوج مطرح نشده و بحث‌های که در کوچه و بازار وجود دارد بیشتر تراوشات ذهنی برخی افراد بوده و صحت ندارد.

این منتخب پنجمین دوره شورای شهر یاسوج ادامه داد: به طور حتم در صورتی شهردار فعلی شهر یاسوج بعد از تشکیل شورای پنجم حائز کسب رای اکثریت شود به عنوان شهردار انجام وظیفه می‌کند.

احمدی‌کیش تصریح کرد: تعهد، تخصص، سابقه اجرایی و مدیریتی، تا حدودی عدم وابستگی سیاسی، مردم داری، شجاعت، سابقه کاری مرتبط و ...از جمله مهمترین شاخص‌های مد نظر منتخبان پنجمین دوره شورای شهر یاسوج برای انتخاب شهردار است.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار تسنیم که آیا به جمع بندی برای انتخاب رئیس شورای شهر دور پنجم شده‌اید؟، اظهار داشت: تا فعلا به این جمع بندی رسیده‌ایم که محمدرحیم دهرابپور رئیس شورای شهر شود.

انتهای پیام/

R41452/P1336/S6,69/CT15

کلیدواژه:

پنجمین دوره شورای | شهردار فعلی | شورای شهر | شهر یاسوج | جمع بندی

لایحه بیمه زنان خانه‌دار در دست بررسی است تعيين تکليف جباري در استقلال قلعه‌نویی: ۱۰ هفته است به ما ظلم می‌شود مک مستر: استراتژی ما بر روی برجام متمرکز نیست خلاصه HD بازی ستاره سرخ بلگراد 0-1 آرسنال دیدار جهانگیری با رئیس جمهور آذربایجان حادثه در پرواز هواپیمای تهران- آبادان مجسمه قهرمان ملی ارمنستان | مجسمه ساسونتسی داوید در ارمنستان

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا