دستگيري کلاهبردار حرفه اي در خرم آباد

خبرگزاري آريا- رئيس پليس آگاهي استان، از کشف يك ميليارد و 250 ميليون ريال كلاهبرداري در خرم آباد خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سرهنگ" عباس نظري " گفت: در پي دريافت يک فقره پرونده حاوي شکايت فردي مبني بر اينکه داراي مغازه عمده فروشي مواد غذايي است و شخصي با مراجعه به وي با ترفند خريد ، مقاديري کالا با روش هاي فريب کارانه از وي کلاهبرداري کرده است ، با توجه به اهميت موضوع ، رسيدگي به پرونده در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.
رئيس پليس آگاهي لرستان بيان كرد: با توجه به اينكه احتمال ادامه فعاليت كلاهبردار به صورت گسترده در سراسر كشور متصور بود، تيمي از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداري عمليات شناسايي و دستگيري وي را آغاز کردند.
اين مقام انتظامي ادامه داد: ماموران با انجام فعاليت هاي گسترده اطلاعاتي و استعلامات قضائي و انتظامي، موفق به شناسايي مخفيگاهش در خرم آباد شده و در اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير کردند.
وي افزود : در بازجويي هاي به عمل آمده متهم اعتراف کرد؛ مبلغ يك ميليارد و 250 ميليون ريال از اجناس مغازه شاکي را خريداري و آنها را بارگيري و در جلوي يک مغازه خالي کرده و به بهانه انتقال وجه از دستگاه هاي خودپرداز به حساب شاکي، وي را از محل دور کرده و در اين راستا همدست متهم ، بار را جابه جا و به مکان ديگري انتقال و خود متواري مي شود .
رئيس پليس آگاهي لرستان با بيان اينكه متهم از مجرمان حرفه اي و سابقه دار در امر كلاهبرداري به اين شيوه مي باشد گفت : با تکميل پرونده ، متهم در اختيار مرجع قضائي قرار گرفت .

کلیدواژه:

پلیس آگاهی

اتمام گازرسانی به 10 روستای خوی تا مهرماه امسال فقط سر تکان ندهیم ... ۹ روش ساده و خانگی برای تسکین گلودرد نرخ بیکاری چیست؟ نامزدهای بهترین فیلم از نگاه سینمای «هنر و تجربه» جذب ۵ درصد کودکان کار در باندهای سازمان‌ یافته تکدی‌گری پرواز‌های یک شنبه ۳۰ مهر از فرودگاه‌های مازندران نشانه‌های ابتلا به ام اس

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا