دستگيري کلاهبردار حرفه اي در خرم آباد

خبرگزاري آريا- رئيس پليس آگاهي استان، از کشف يك ميليارد و 250 ميليون ريال كلاهبرداري در خرم آباد خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سرهنگ" عباس نظري " گفت: در پي دريافت يک فقره پرونده حاوي شکايت فردي مبني بر اينکه داراي مغازه عمده فروشي مواد غذايي است و شخصي با مراجعه به وي با ترفند خريد ، مقاديري کالا با روش هاي فريب کارانه از وي کلاهبرداري کرده است ، با توجه به اهميت موضوع ، رسيدگي به پرونده در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.
رئيس پليس آگاهي لرستان بيان كرد: با توجه به اينكه احتمال ادامه فعاليت كلاهبردار به صورت گسترده در سراسر كشور متصور بود، تيمي از کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداري عمليات شناسايي و دستگيري وي را آغاز کردند.
اين مقام انتظامي ادامه داد: ماموران با انجام فعاليت هاي گسترده اطلاعاتي و استعلامات قضائي و انتظامي، موفق به شناسايي مخفيگاهش در خرم آباد شده و در اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير کردند.
وي افزود : در بازجويي هاي به عمل آمده متهم اعتراف کرد؛ مبلغ يك ميليارد و 250 ميليون ريال از اجناس مغازه شاکي را خريداري و آنها را بارگيري و در جلوي يک مغازه خالي کرده و به بهانه انتقال وجه از دستگاه هاي خودپرداز به حساب شاکي، وي را از محل دور کرده و در اين راستا همدست متهم ، بار را جابه جا و به مکان ديگري انتقال و خود متواري مي شود .
رئيس پليس آگاهي لرستان با بيان اينكه متهم از مجرمان حرفه اي و سابقه دار در امر كلاهبرداري به اين شيوه مي باشد گفت : با تکميل پرونده ، متهم در اختيار مرجع قضائي قرار گرفت .

کلیدواژه:

پلیس آگاهی

استخدام مهندس فروش (شیمی، متالورژی، مدیریت) ۷ میلیون خانوار مستاجرند واردات به «مزرعه پدری» ممنوع ضربه تحریم عربستان به صنعت گردشگری قطر فعالیت نامحسوس صهیونیستها برای حذف ایران از سوریه اجرای تئاتر کانون پرورش فکری بمناسبت سالروز بمباران شیمیایی سردشت مقام سازمان ملل: ترامپ با شکنجه دیگران حال می‌کند! زاکانی تشریح کرد: پنج نکته درباره حواشی روز عیدفطر برخی‌ها فکر می‌کنند می‌توان امنیت را با خرید سلاح نظامی خریداری کرد آماده سازی تیم فولاد خوزستان پیش از آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر سرمایش و گرمایش آزمایشگاه‌های صنعتی تامین می‌شود ۱۶ تیرماه صید آبزیان در آب‌های استان بوشهر ممنوع می‌شود

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا