آغاز ثبت‌نام در مستند مسابقه «ضد گلوله»

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از خانه مستند انقلاب اسلامی، مهدی ماهان درباره نحوه شرکت در مسابقه «ضد گلوله» اظهار داشت: این مستند مسابقه که بعد از تجربه مستند مسابقه «فرمانده» تولید شده‌ و شامل آیتم های رزمی و نظامی‌ست، از سلاح جنگی با گلوله‌های گازی استفاده شده است.
وی افزود: سامانه امتیازدهی مسابقه یک سامانه لیزری است که در کنار تیراندازی واقعی، اهداف را مورد اصابت قرار می دهد و بعد از آن در سامانه ثبت می کند.
کارگردان مستند مسابقه «ضد گلوله» ادامه داد: شرکت کنندگان این مسابقه 7 شب و 6 روز تمام در صحنه ساخت مستند و در محیط کاملاً نظامی هستند؛ همچنین سلاح هایی که کار با آنها به شرکت کنندگان آموزش داده می شود و در اختیار آنها قرار می گیرد.
ماهان اضافه کرد: شرکت‌کنندگان هدف این مسابقه جوانان بین 17 تا 40 سال هستند و از سراسر کشور شرکت‌کنندگان انتخاب و پس از مصاحبه‌ حضوری در خانه مستند به مسابقه دعوت می‌شوند.
وی گفت: این مستند مسابقه در10سری پنج‌ قسمتی تولید خواهد شد و از هر سری، دو نفر موفق به ورود به مرحله نیمه‌نهایی خواهند شد و قسمت پایانی مسابقه در شرایطی کاملاً متفاوت و همراه با آموزش‌هایی پیشرفته‌تر برگزار خواهد شد.
کارگردان مستند مسابقه «ضد گلوله» با اشاره به اینکه عمده توانایی موردنیاز در این مسابقه نشانه‌گیری صحیح در کنار هوش و ذکاوت و توانایی‌های جسمی و حرکتی است، خاطرنشان کرد: شرکت در این مسابقه نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارد و در آخر به نفرات برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
مستند مسابقه ضدگلوله به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی در خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و شرکت در این مسابقه به وب‌سایت www.zgolole.ir مراجعه کنند.
فراهنگ**9246**1055** خبرنگار: علیرضا مرادی**انتشار:‌ زینب کارگر
برای اطلاع از اخبار متنوع فرهنگی و هنری، با کانال فرهنگی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
https://t.me/irnaf

کلیدواژه:

شرکت کنندگان | مستند مسابقه | ضد گلوله

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا