ناصری: من و عین‌افشار رفیق هستیم اما رقابت می‌کنیم/ مشکل مالی نداشته باشیم نتایج خوبی می‌گیریم

دروازه‌بان تیم فوتبال سیاه‌جامگان تأکید کرد که اگر این باشگاه مشکلات مالی نداشته باشد در فصل جدید لیگ برتر نتایج خوبی خواهد گرفت.

محمد ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت سیاه‌جامگان در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و به نسبت سال گذشته تیم بهتری بسته شده است. البته چند بازیکن دیگر هم به سیاه‌جامگان اضافه خواهند شد تا تیم ما تکمیل شود. قطعاً با تیمی کامل به اردوی ترکیه خواهیم رفت.

وی در ادامه افزود: ما در دو سال اخیر هم از لحاظ فنی تیم بدی نداشتیم، ولی مشکلات مالی و نبود امکانات باعث شد تا نتایج خوبی نگیریم. مطمئناً اگر مسئولان باشگاه از تیم حمایت کنند و مشکل مالی نداشته باشیم نتایج خوبی در لیگ برتر خواهیم گرفت.

دروازه‌بان تیم فوتبال سیاه‌جامگان با اشاره به بازگشت عین‌افشار به این تیم و رقابتی که با او برای قرار گرفتن درون دروازه خواهند داشت، گفت: جدا از ما دو نفر احتمالاً دو گلر بومی هم به تیم اضافه خواهند شد. من و عین‌افشار با یکدیگر رفیق هستیم و درحالی‌که با هم رفاقت داریم قطعاً یک رقابت سالم هم بین ما وجود دارد.

انتهای پیام/

R1015203/P1015145/S3,27/CT1

کلیدواژه:

نتایج خوبی

زمان واریز یارانه نقدی شهریور مشخص شد برای شهید شجاعت، محسن حججی خلاصه لیگ قهرمانان: آپوئل 1-1 دورتموند خلاصه بازی آپوئل یک - یک دورتموند راهی نوين در مديريت منابع آب این موفقیت‌ها اتفاقی نیست مقام آمریکایی: مذاکرات مستقیم احتمالی با کره شمالی را منتفی نمی دانیم کلینتون: تهدیدهای «شوالیه ای» علیه کره شمالی خطرناک است

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا