برای موفقیت نفت آبادان از تجربه جام جهانی ام استفاده می‌کنم 

آبادان - بازیکن تیم ملی جوانان صنعت نفت آبادان گفت: برای کسب موفقیت تیم صنعت نفت از تجربه بازی جام جهانی ام استفاده می کنم. 

حسین ساکی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با ایده آل خواندن اردوی تیم در کردان کرج افزود: تمرینات منظم، پرفشار و خوبی را زیر نظر سرمربی و کادر فنی تیم دنبال و در شرایط خوبی به سر می بریم.

وی اظهار کرد: کادر فنی فعلی تیم صنعت نفت آبادان، شامل قوی‌ترین مجموعه مربیانی هستند که تا به امروز در کنارشان کار کرده‌ام.

ساکی تصریح کرد: امیدوارم تا پایان اردوی کردان به لحاظ جسمانی به شرایط آرمانی برسیم تا در اردوی ترکیه بتوانیم بر روی مباحث تاکتیکی و بازی‌های تدارکاتی تمرکز کنیم.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ارزشمند خواندن حضورش در تورنمنت بزرگی همچون جام جهانی جوانان که بهترین بازیکنان جوان دنیا در آن حاضر بودند، گفت: بی شک از تجربه حضورم در مسابقات جام جهانی برای کسب موفقیت تیم صنعت نفت آبادان در لیگ هفدهم نهایت استفاده را خواهم کرد.

ساکی افزود: به کسب رده های بالای جدول لیگ برتر هفدهم با توجه به ترکیب فعلی تیم صنعت نفت آبادان خوشبینم.

کلیدواژه:

صنعت نفت آبادان | تیم صنعت نفت | جام جهانی

مجتمع‌های پتروشیمی پاک از پرداخت مالیات معاف می‌شوند پوتین چگونه مامور اطلاعاتی روسیه شد قطر ۴۵ مظنون به ارتباط با گولن را اخراج کرد رهبر انقلاب بر بالین آیت الله مظاهری + فیلم حمل و نقل کانتینری کشتیرانی ملی رکورد زد رونمایی از نخستین دستگاه اسکنر جاده‌ای در پایتخت صحت انتخابات شوراها در استان تهران تایید شد قیمت پژو 2008 هنوز بطور رسمی اعلام نشده است هزارمین ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک صادر شد ایران در بین ۴۰ کشور، بیشترین زنان بیوه را دارد نخستین محموله فازهای 17و 18 پارس جنوبی آماده صادرات شد موافقان و مخالفان ظهور

پربیننده‌ترین خبرهـا

آخرین خبرهـا